Kuzey Yıldızı İlk Aşk Şule gerçek adı ne Zeynep Koltuk kimdir aslen nereli kaç yaşında eşi kim oynadığı diziler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Şule Mollaoğlu karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Koltuk’un kim olduğu, nereli olduğu, eşi ve oynadığı diziler ortaya çıktı.

TV - Magazin 12.07.2021, 14:25 12.07.2021, 14:30
Kuzey Yıldızı İlk Aşk Şule gerçek adı ne Zeynep Koltuk kimdir aslen nereli kaç yaşında eşi kim oynadığı diziler

Show TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine Şule Mollaoğlu karakteri geliyor. Oyuncu Zeynep Koltuk’un canlandıracağı Şule karakterinin kim olduğu dizi severler tarafından merak ediliyor. Kuzey Yıldızı Şule kimdir? Zeynep Koltuk kimdir? Nereli? Eşi kim? Dizileri nedir? Soruları ile aramalar yapan dizinin fanları, Zeynep Koltuk’ın hayatına dair ayrıntıları öğrenmek istiyor. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin oynadığı, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Toygan Avanoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş’in rol aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümlerinde rol alacak Zeynep Koltuk’la ilgili ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Şule gerçek adı ne Zeynep Koltuk kimdir aslen nereli kaç yaşında eşi kim oynadığı diziler

KUZEY YILDIZI İLK AŞK ŞULE KİMDİR GERÇEK ADI NE

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Şule Mollaoğlu karakterini canlandıran oyuncu Zeynep Koltuk’tur. Kuzey Mollaoğlu’nun eşi, Mine, Gökçe ve Feride’nin anneleridir. Dizide İsmail Demirci’nin canlandırdığı Kuzey Mollaoğlu karakterini ve kızlarını terk eden Şule Mollaoğlu, ailesini yeniden kazanmak için mücadele edecek. Dizinin yeni bölümlerinde ortaya çıkan ve ortalığı epey karıştıracak olan Şule Mollaoğlu, kızları olan Mine Mollaoğlu (Aslıhan Kapanşahin), Gökçe Mollaoğlu (Berfin Nilsu Aktaş) ve Feride Mollaoğlu’nu (Gizem Güneş) yeniden kazanabilecek midir? Yeni bölümlerde bu sorular cevap bulacak.

yeni başlayacak diziler listesi 2021 atv, show tv, kanal d, star tv, fox tv

ZEYNEP KOLTUK KİMDİR ASLEN NERELİ

1981 doğumlu Zeynep Koltuk İstanbulludur. Pilot Şener Koltuk’un kızıdır ve Bilkent mezunudur. 2007 yılında program sunuculuğu yapan, sonraki yıllarda oyunculuk kariyerine yönelerek Kod Adı Kaos dizisinde rol alan Zeyneo Koltuk, Bizim Evin Halleri dizisinde de rol aldı. Bale ve resim yapan, piyano çalan ve profesyonel dansçılık yapan Zeynep Koltuk’un son eşi, 2013 yılında evlendiği, kısa süre sonra ise boşandığı Tolga Tekin oldu. Sanatın farklı dallarıyla yakından ilgilenen Zeynep Koltuk, son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Şule Mollaoğlu karakterini canlandırmaktadır.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (1)
Isminiz nedir çok merak ediyorum isminiz gereksizdir Ya bunu Siz göndermek isterim 2 yıl önce