Kuzey Yıldızı Kuzey gerçek adı ne İsmail Demirci eşi kimdir aslen nereli boy kaç oynadığı diziler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey Mollaoğlu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı, İsmail Demirci’nin kim olduğu ve nereli olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin 29.10.2022, 18:10 29.10.2022, 18:15
Kuzey Yıldızı Kuzey gerçek adı ne İsmail Demirci eşi kimdir aslen nereli boy kaç oynadığı diziler

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, tekrar bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide Yıldız Kadıoğlu karakterini canlandıran Aslıhan Güner ile birlikte rol alan oyuncu İsmail Demirci’nin daha önce rol aldığı diziler, boyu ve hayatı merak ediliyor. Kuzey Yıldızı Kuzey kimdir? Gerçek adı ne? İsmail Demirci kimdir? Nereli? başlıklı aramalar yapan dizi takipçileri, İsmail Demirci’ye dair ayrıntıları merak ediyor. Oyuncu İsmail Demirci’nin kim olduğu haberimizde yanıt buluyor.

KUZEY YILDIZI KUZEY KİMDİR GERÇEK ADI NE?

Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey Mollaoğlu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İsmail Demirci’dir. Gözü kara ve mert Kuzey Mollaoğlu, yıllar sonra memleketine döner ve macera başlar. Bir taraftan kızlarıyla, diğer taraftan Yıldız’la uğraşan Kuzey, bir de kendisini terk eden karısının geri dönmesiyle iyice çıkmaza girecektir.

İSMAİL DEMİRCİ KİMDİR ASLEN NERELİ?

1984 doğumlu İsmail Demirci aslen Ankaralıdır. 2009 yılında üniversiteyi bitiren, 2010 yılında Türkan dizisiyle setlere adımını atan İsmail Demirci, birçok dizide rol aldıktan sonra, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çekti. Reyting rekortmeni önemli dizilerde önemli roller üstlenen İsmail Demirci, Çarpışma dizisinin ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide başrol oynayan İsmail Demirci, önemli oyunculuk ödülleri de almıştır.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)