Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor Ordu’nun neresinde çekim yapılıyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin nerede çekildiği, Ordu’nun hangi ilçesinde ve yaylasında dizi çekimlerinin yapıldığı ortaya çıktı.

TV - Magazin 26.07.2021, 13:45 26.07.2021, 13:48
Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor Ordu’nun neresinde çekim yapılıyor?

Her hafta Cumartesi günü, saat 20.00’de Show TV’de başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, dizi severleri ekran başına kilitlemeyi sürdürüyor. Başrollerinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan ve Uğur Demirpehlivan’ın oynadığı dizi ile ilgili birçok ayrıntı merak ediliyor. Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor? Ordu’nun neresinde çekim yapılıyor? Sorularını soran dizi takipçileri, doğasına hayran kaldıkları dizi setinin nerede olduğunu merak ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekildiği yerler ve yaylalar haberimizde yanıt buluyor.

KUZEY YILDIZI ORDU ÇAMBAŞI YAYLASI’NDA ÇEKİLİYOR

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yoğun olarak çekimlerinin yapıldığı ilk yer, Ordu’nun Kabadüz ilçesine bağlı Çambaşı Yaylası. Dizide Aslıhan Güner’in canlandırdığı Yıldız karakterinin ve ailesinin yaşadığı yer, Karadeniz’in eşsiz doğa manzaralarından birine sahip olan Çambaşı Yaylası olarak biliniyor. Ayrıca yine bölgede bulunan Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy gibi yerlerde de dizi için setler kurulacak. Ayrıca Giresun’a bağlı Bulancak ilçesinde de Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için çekimlerin yapıldığını hatırlatalım.

yeni başlayacak diziler listesi 2021 atv, show tv, kanal d, star tv, fox tv

ÇEKİMLER AYRICA TAŞBAŞI OBASI’NDA YAPILIYOR

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi setinin kurulduğu bir diğer yer ise yine Ordu ili Aydındere ilçesine bağlı Taşbaşı Obası / Yaylası. Dizide kullanılmak üzere Taşbaşı Obası’na yeni yayla evleri yapıldı ve bunun yanı sıra, bölgede bulunan yayla evleri de dizi için kiralandı. Taşbaşı Obası / Yaylası, Ordu’ya 66 kilometre mesafede bulunuyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)