Kuzey Yıldızı Ömer kimdir gerçek adı ne Özgün Karaman kimdir aslen nereli

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncu Özgün Kahraman’ın kim ve nereli olduğu ile kaç yaşında olduğu ortaya çıktı.

TV - Magazin 29.10.2022, 18:15 29.10.2022, 18:19
Kuzey Yıldızı Ömer kimdir gerçek adı ne Özgün Karaman kimdir aslen nereli

Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrolde olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Ömer rolünü oynayan Özgün Kahraman, dizinin en merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Kuzey Yıldızı Ömer kimdir? Gerçek adı ne? Özgün Karaman kimdir? Nereli, kaç yaşında, eşi kim, dizileri ne? soruları sıkça soruluyor. Cezmi Baskın ve Toygan Avanoğlu ile birlikte Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş ve Gizem Güneş’in de rol aldığı Kuzey Yıldızı’nda oynayan Özgün Karaman’a ait detaylar haberimizde yer alıyor.

KUZEY YILDIZI ÖMER KİMDİR GERÇEK ADI NE

Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Özgün Karaman’dır. Dizide 20 yaşında olan Ömer, Gizem Güneş’in canlandırdığı Feride karakterine aşık ve ondan vazgeçemiyor. Feride ailesi ile birlikte Çambaşı Yaylası’na dönünce onun peşinden giden Ömer, aşkı için her şeyi yapıyor.

ÖZGÜN KARAMAN KİMDİR ASLEN NERELİ OYNADIĞI DİZİLER

Oyuncu Özgün Karaman aslen İzmitlidir. 1988 Kocaeli doğumlu Özgün Karaman, Jeoloji bölümünü tamamlamasının ardından tiyatro kariyerine yönelen genç bir oyuncudur. Genç oyuncunun ilk dizi tecrübeleri, 2010 yılında Çakıl Taşları ve Elde Var Hayat dizileri ile oldu. Mihrap Yerinde dizisinde de rol alan, ardından Baba Can’dır dizisinde Emrecan karakterini canlandıran Özgün Karaman, oğlak burcudur. Daha önce Darısı Başımıza dizisinde oynayan Özgün Karaman, Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer karakterine hayat veriyor.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

Yorumlar (0)