Mandıra Filozofu filmi nerede çekilmiştir / çevrildi, çekildiği yer Çökertme Köyü nerede, çekimleri nerede yapıldı?

Mandıra Filozofu filmi nerede çekildi, filmin çekim yeri, çekilen yer neresi, Çökertme Köyü nerede sorularının yanıtı ortaya çıktı.

TV - Magazin 31.05.2020, 19:51
Mandıra Filozofu filmi nerede çekilmiştir / çevrildi, çekildiği yer Çökertme Köyü nerede, çekimleri nerede yapıldı?

Mandıra Filozofu filmi yeniden televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak TRT 1’de yayınlanacak olan Mandıra Filozofu filminin çekim yeri, Mandıra Filozofu nerede çekildi, çekilen yer neresi gibi sorulara cevap aranıyor. Müfit Can Saçıntı’nın Mandıra Filozofu rolü ile ekranlara geldiği filmin nerede çekildiğini merak eden izleyiciler, Mandıra Filozofu filmi nerede çekilmiştir, nerede çevrildi? Mandıra Filozofu’nun çekildiği yer, Çökertme Köyü nerede, filmin çekimleri nerede yapıldı? Sorularının cevabını arıyor. Senaryosunu Birol Güven’in yazdığı ve Rasim Öztekin ile Müfit Can Saçıntı’nın başrol oynadığı Mandıra Filozofu filmi Mint Stüdyosu tarafından hazırlandı. 2014 yapımı olan Mandıra Filozofu filmi, üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala aynı heyecanla izlenen komedi yapımları arasında yer alıyor. Parayı sevmeyen, doğanın her şeye yeteceğine inanan Mustafa Ali’nin öyküsü, Cavit’in otel hırsı ile baltalanıyor. Mandıra Filozofu filminin çekim detayları haberimizde yer alıyor.

MANDIRA FİLOZOFU FİLMİ NEREDE ÇEKİLMİŞTİR / ÇEVRİLDİ?

Mandıra Filozofu filmi Ege Bölgesi’nin şehirlerinden biri olan Muğla ilinin Milas ilçesine bağlı Çökertme Mahallesi / Köyü’nde çekildi. Mandıra Filozofu filmi, yeşil ile mavinin buluştuğu harika bir manzaraya sahip Çökertme Mahallesi’nde yapılan çekimlerle sevilen komedi filmleri arasına girdi.

MANDIRA FİLOZOFU FİLMİNİN ÇEKİLDİĞİ YER ÇÖKERTME KÖYÜ NEREDE?

Mandıra Filozofu filminin çekildiği yer olan Çökertme Mahallesi Köyü Muğla’nın Milas ilçesindedir. Muğla’ya 109, Milas’a ise 52 kilometre mesafede bulunan Çökertme Köyü / Mahallesi Milas Antik Kenti’ne de 17 kilometre mesafede bulunuyor. Çökertme Koyu ise Gökova Körfezi’ndedir.

Yorumlar (0)