Masterchef Danilo şef aslen nereli boyu kaç yaşı burcu ne oğlu kim?

Masterchef jürilerinden Danilo Zanna'nın nereli olduğu, boyu, yaşı ve oğlunun kim olduğu merak konusu oldu.

TV - Magazin 13.07.2021, 20:45 13.07.2021, 20:53
Masterchef Danilo şef aslen nereli boyu kaç yaşı burcu ne oğlu kim?

Masterchef yarışmasında heyecan devam ediyor. Yarışmada son 7 yarışmacı kalırken mücadelelerin dozu da gitgide artıyor. Masterchef'te jüri kadrosunda bu yıl katılan Danilo Şef (Danilo Zanna) sempatik kişiliğiyle izleyicilerin sevdiği bir isim haline geldi. Eşi Tuğçe Demirbilek ile evlendikten sonra Türkiye'ye yerleşen Danilo Zanna, daha önce Türkiye'de birçok programda yer almıştı. Son olarak Masterchef'e katılan Danilo Zanna, tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline geldi. Peki Masterchef Danilo Şef nereli? Boyu, yaşı ve oğlu merak konusu olan Danilo Zanna ile ilgili detaylar, haberimizde...

Masterchef Danilo şef aslen nereli

Masterchef jürilerinden Danilo İtalya'nın Preto şehrinde doğdu. İtalyan vatandaşı olan Danilo Zanna, ülkesinde aşçılık eğitimi aldıktan sonra birçok restoranda çalıştı. Bir program için Türkiye'ye gelen Danilo Zanna, burada eşiyle tanışınca Türkiye'ye yerleşme kararı aldı. Kısa sürede Türkçe öğrenen Danilo Şef, yeni sezonda Masterchef jüri kadrosunda yer alıyor.

mehmet yalçınkaya şef restoranı nerede aşçılık okulu

Masterchef Danilo şef kaç yaşında bucu ne

Masterchef Danilo Şef İtalya Preto'da 15 Nisan 1982 yılında dünyaya geldi. Kısa süre içinde 39 yaşını tamamlayacak olan Danilo Zanna koç burcudur.

Masterchef Danilo şef boyu kaç kilosu

Masterchef jürisi Danilo Zanna 1,81 boyunda ve 79 kilodur.

Masterchef Danilo şef oğlu eşi kim

Danilo Zanna 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile dünyaevine girdi. 2013 yılında ise çiftin Zeno Tibet isimli oğlu doğdu. Danilo Zanna, eşi ve çocuğuyla sosyal medyada birçok fotoğrafını paylaşmaya devam ediyor.

Masterchef Danilo şef oğlu eşi kim

masterchef mehmet yalçınkaya kızı kim ne iş yapıyor

Yorumlar (0)