Masterchef hangi günler var, Masterchef ne zaman yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor?

Masterchef Türkiye yarışmasının yayın günü ve detayları ortaya çıktı. Yemek programı olan Masterchef’in yayınlandığı günler belli oldu.

TV - Magazin 20.07.2020, 18:05 20.04.2021, 14:54
Masterchef hangi günler var, Masterchef ne zaman yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor?

Masterchef Türkiye heyecanı başladı. Yine iddialı bir sezon ekranlarda yerini aldı. TV8’de yayınlanan Masterchef yarışmasının yayın günü ve detaylarını merak eden izleyiciler, Masterchef hangi günler var 2020? Masterchef ne zaman yayınlanıyor? Masterchef saat kaçta başlıyor? Sorularına yanıt aramaya başladı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın hem jüri olduğu hem de hazırlayıp sunduğu yarışma programının çekimleri TV8’in kayıt stüdyolarında devam ediyor. Yarışmacılar ön elemeden geçtikten sonra ikili ve üçlü düellolarda karşı karşıya gelecek. Daha sonra ise Masterchef’in asıl yarışmacıları ortaya çıkacak ve kıyasıya bir rekabet izleyicilerle buluşacak. Masterchef Türkiye’nin 2020 sezonunun hangi günler izleyicilerle buluşacağı ve konu hakkındaki detaylar haberimizde yer alıyor.

danilo zanna şef eşi kim

MASTERCHEF HANGİ GÜNLER VAR?

Masterchef Türkiye yarışması Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri var. Yani haftanın 7 günü izleyicilerle buluşacak olan yarışmanın her gün yayınlanmaya devam edip etmeyeceği ilerleyen haftalarda belli olacak. Kanal yönetimi yeni dizilerin başlaması ile şu an 7 gün yayınlanan Masterchef yarışmasını 5 ya da 6 güne çekebilir.

MASTERCHEF NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Masterchef yarışması her akşam yayınlanıyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri olduğu yarışmanın yeni sezonunda yine birbirinden renkli yarışmacılar ve yemekler ekranlarda olacak.

somer sivrioğlu şef çocukları

MASTERCHEF SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Masterchef yarışması saat 20.00’de başlıyor. Yarışmanın önceki bölümlerinden görüntüler gün içinde izleyiciler ile buluşurken, yarışmanın yeni bölümleri ise her akşam saat 20.00’de ekranlarda yerini alacak.

mehmet yalçınkaya şef kızı kim ne iş yapıyor

Yorumlar (0)