Masum 106. Bölüm özeti fragmanı izle (6 Temmuz) Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı oku Kanal 7

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 6 Temmuz fragmanı özeti (106. Bölüm tanıtımı) Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

TV - Magazin 05.07.2020, 17:42

Masum dizisinde heyecan kaldığı yerden devam edecek. Hint dizileri yeni bölümleri Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanıyor. Masum 106. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Masum’un yayınlanan son bölümünde Modi ailesinde Rashi krizi ortaya çıkmıştı. Foyası ortaya çıkan Rashi, kendisini Jigar’a affettirmek için her yolu denemiş, bunu başaramayınca ise intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Evi terk eden Rashi, Jigar’ın kendisini gelip alacağından emin şekilde annesi Urmila’nın yanına gitmişti. Dizinin son bölümünde bu gelişmelerin hangi sonuca ulaştığı ortaya çıkacak. Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 6 Temmuz fragmanı özeti yayına girdi. Kanal 7’nin büyük ilgiyle takip edilen Hindistan yapımı dizisinde heyecan sürecek.

MASUM 106. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI KANAL 7

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Masum 106. Bölüm özeti fragmanı dizi severlerle buluştu. Başrollerde Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee ve Rucha Hasabnis isimlerinin rol aldığı dizi Kanal 7 televizyonunda saat 16.10’da yeni bölümü ile yayınlanacak.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM 6 TEMMUZ FRAGMANI ÖZETİ OKU

Masum dizisi 6 Temmuz Pazartesi fragmanı özeti olan Masum son bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masum dizisinde Modi ailesine gelin olan Gopi ile kuzeni Rashi’nin öyküsü anlatılıyor. Saf bir kız olan Gopi sürekli kandırılan ve kendisine tuzaklar kurulup zor durumda bırakılan biri olurken, Rashi ise annesi Urmila ile birlikte açıkgöz olarak yaşamlarını sürdürüyor.

Yorumlar (0)