Masum 107. Bölüm özeti fragmanı izle (7 Temmuz) Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı oku Kanal 7

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı olan Masum 7 Temmuz özeti fragmanı (107. Bölüm fragmanı) Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 06.07.2020, 17:38

Kanal 7 ekranlarının günlük yayınlanan Hint yapımları arasında yer alan Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Masum 107. Bölüm özeti fragmanı olan Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı dizi severlerle buluştu. Masum dizisinin 107. Bölümünde Rashi kapı dışarı edilecek. Urmila ise kızına yeterli desteği vermeyecek. Dışarıda kalmaktan korkan Rashi, eve gitmesi durumunda ise Kokila ile karşı karşıya geleceğini söyleyerek geri adım atacak. Diğer taraftan Gopi uyuyan Ahem’i rahatsız edip uyandıracak. Ahem Gopi’ye neden uyumadığını ve ağladığını soracak. Gopi, Urmila ile Rashi’nin çok iyi insanlar olduğunu, onların dışarıda kaldığını, böyle bir durumda kendisinin içeride uyuyamadığını söyleyecek. Ahem ise annesi ve yengesinin bu duruma bir çözüm üreteceğini söyleyerek Gopi’yi teselli etmeye çalışacak. Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 7 Temmuz özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Kanal 7 televizyonunda yayınlanan dizi saat 16.10’da başlayacak ve günlük olarak yayınını sürdürecek.

MASUM 107. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI OKU

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 107. Bölüm özeti fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Masum dizisinin yeni bölümünde izleyenleri sevindirecek gelişmeler yaşanacak. Her fırsatta kötülük düşünen ve Gopi’yi zor durumda bırakan, sürekli yalan söyleyen ve plan yapan Urmila ile Rashi’nin gerçek yüzleri ortaya serilecek. Kokila tüm gerçekleri anlatacak. Hetal Rashi’yi evden kovacak. Dışarıda kalan Rashi çaresiz bir biçimde çözüm arayacak.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM 7 TEMMUZ ÖZETİ FRAGMANI KANAL 7

Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Masum 7 Temmuz özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen Hindistan yapımı dizisinde saf bir kız olan Gopi ile uyanık bir kız olan Rashi’nin öyküsü ekranlara taşınıyor. 2 kuzen olan Rashi ve Gopi’nin hikayesi Modi ailesinin evinde devam ediyor.

Yorumlar (0)
23°
hafif yağmur
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 06:05
Güneş 07:27
Öğle 13:00
İkindi 15:56
Akşam 18:24
Yatsı 19:41