Masum 122. Bölüm özeti fragmanı izle Kanal 7 22 Temmuz Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı oku

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanmaya devam eden Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 22 Temmuz özeti fragmanı (122. Bölüm fragmanı) yayınlandı.

TV - Magazin 21.07.2020, 17:49

Ekranların çok izlenen Hint yapımlarından Masum 122. Bölüm özeti fragmanı olan Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı yayınlandı. Masum dizisinin 122. Bölümünde Rashi, kimse doğum gününü hatırlamayınca çok bozulacak. Bunu öğrenen Urmila ise herkese günün anlamını anlatmak için Rashi’ye çiçek gönderecek. Jigar gönülsüz olarak Rashi’yi kutlayacak ve Hetal morali bozulan gelini için bir kutlama yapmaya karar verecek. Rashi ise parti istemediğini söyleyecek. Tam o sırada Modi ailesinin evine Urmila gelecek ve kızı için büyük bir parti vermek istediğini söyleyecek. Ancak Urmila’nın bu hamlesi Rashi’nin başına olmadık işler açacak. Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 22 Temmuz özeti fragmanı yayına girdi. Kanal 7’nin büyük ilgiyle takip edilen Hint yapımının 122. Bölümü yine her zaman ki gibi saat 16.10’da yayında olacak.

MASUM 122. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI

Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Masum 122. Bölüm özeti fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin 122. Bölümünde Urmila, kızına görkemli bir doğum günü kutlaması yapmak için harekete geçecek. Bu konuda masraftan kaçınmayan Urmila, gelen hesabı görünce ise büyük şok yaşayacak ve hesaba itiraz edecek. Ancak o sırada bu konuşmalara Modi ailesi de şahit olacak.

MASUM DİZİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – MASUM 22 TEMMUZ ÖZETİ FRAGMANI

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 22 Temmuz özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Kanal 7’de yayınlanmaya devam eden ve zıt karakterli 2 kuzenin hikayesinin ekranlara taşındığı Masum dizisinin 122. Bölümü Çarşamba günü yayında olacak.

Yorumlar (0)