Masum 128. Bölüm özeti fragmanı izle, Kinjal gerçekleri öğreniyor! Masum son bölüm özeti

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 28 Temmuz özeti fragmanı (128. Bölüm) Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 27.07.2020, 17:42

Masum 128. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masum’un 128. Bölümünde Kokila, Ahem ile Gopi’nin birlikte dışarı çıkmasından ve Ahem’in işe geç kalmasından dolayı büyük rahatsızlık duyacak. Ahem ise Gopi’yi manava kendisinin götürdüğünü söyleyerek Gopi’yi savunacak. Rashi ise Hetal ile Kokila’nın arasını açmak için planlarını sürdürecek. Rashi’nin planının işe yarayıp yaramadığı sorusu 128. Bölümde yanıt bulacak. Son bölümün en şaşırtıcı sahnesi ise Kinjal ile Urmila arasında ekranlara yansıyacak. Kinjal piyango ile ilgili tüm gerçekleri bildiğini söyleyecek. Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 28 Temmuz özeti fragmanı yayına girdi. Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint yapımı günlük olarak yayınını sürdürecek.

MASUM 128. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI

Masum 128. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti tanıtımı yayına girdi. Masum dizisinin yeni bölümünde Rashi’nin dolduruşuna gelen Hetal, Kokila’ya karşı sert davranacak. Ahem ise Gopi’yi yeni aracı ile gezmeye çıkaracak. Gopi ve Ahem’in aynı anda ortadan kaybolması ise Kokila’yı rahatsız edecek. Kokila, Ahem ve Gopi eve döndüğünde onlara hesap soracak, Ahem ise Gopi’yi savunacak. Ahem’in Gopi’nin yüzünden işlerini aksatacağını düşünen Kokila, ikisine de gözdağı verecek. Kokila ve Hetal’in arasını daha da açmaya çalışan Rashi ise bir plan daha yapacak. Kinjal ise Urmila’ya piyango ile ilgili tüm gerçekleri bildiğini söyleyecek

Yorumlar (0)