Masum 18 Şubat Perşembe fragmanı özeti izle Kanal 7 Masum 333. Bölüm fragmanı

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 18 Şubat 2021 Perşembe Masum 333. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 17.02.2021, 16:44 17.02.2021, 17:36

Masum 18 Şubat Perşembe fragmanı özeti olan yeni bölüm Masum 333. Bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint dizisinin hesaplarından paylaşıldı. Masum dizisinin 18 Şubat Perşembe bölümünde Gopi, Mira’yı takibe devam edecek. Mira bir gece kulübüne girecek. Gopi de peşinden girmek isteyecek ancak kapıdaki görevliler onu elbisesinden dolayı içeri almak istemeyecekler. Gopi ise kulübün yanında yer alan bir yerden kıyafet almak için harekete geçecek. Paridi ise Mansi ile Kinjal’in telefon konuşmalarını gizli kamera ile tespit edecek. Daha sonra Modi ailesini salona çağıracak ve onlara görüntüleri izletecek. Bu görüntülerde Kinjal Mansi’ye, Gopi’yi Ahem ve çocuklardan uzak tutmak için Mira’yı kandırması gerektiğini dile getirecek. Hetal bu görüntüler karşısında büyük şaşkınlık yaşayacak. Kinjal ise Paridi’ye saldıracak. Kinjal’i engelleyecekler ve Parag, kızı olduğu için ondan utandığını söyleyecek. Kokila’nın evi terk ettiğini, Daval’ı ise şimdi daha iyi anladığını ve onun haklı olduğunu dile getirecek. Masum Hint dizisinin 333. Bölümünde Ahem ve Vidya da gece kulübüne gidecekler. Gopi beyaz bir elbise ile kulübe girecek. Bir adam Gopi’den dans etmesini isteyecek. Gopi ise onun çok yaşlı olduğunu, ısrar etmesi durumunda ise tokatlayacağını dile getirecek. Daha sonra birinin Mira’ya dokunduğunu görecek ve adamı tokatlayacak. Mira ise Gopi’ye hesap sormaya çalışacak. Gopi, onun annesi olduğunu Mira’ya hatırlatacak. Masum dizisinin yeni bölümü Perşembe günü saat 15.20’de yayında olacak.

Masum 18 Şubat Perşembe fragmanı özeti izle

Masum 18 Şubat 2021 Perşembe fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Hint dizisinin yeni bölümünde Mira, Gopi’den uzaklaşmak isteyecek ancak Gopi onun peşini bırakmayacak. Mira, Gopi ile tartışmayı sürdürürken Vidya da yanlarına gelecek. Mira ise Gopi’yi itekleyecek ve Gopi pencerenin camından aşağı düşecek. Gopi kanlar içinde yerde yatarken Ahem onu hastaneye götürecek.

Masum 333. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 333. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Masum Hint dizisinin 333. Bölümünde doktor, Gopi’nin durumunun kritik olduğunu, hemen ameliyata almaları gerektiğini iletecek. Ahem ise Gopi’nin elini tutup onu hiçbir zaman bırakmayacağını dile getirecek.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle 2021

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 2021 tanıtımı yayına girdi. Masum dizisinin son bölümünde Mira, Mansi’yi arayacak ve evin dışına çağıracak. Olanları Mansi’ye anlatacak ve Gopi’nin durumunun kritik olduğunu söyleyecek. Mansi ise bu duruma çok şaşıracak. Bu sırada Urmila olanları duyup ikisini de sopayla dövecek. İkisi evden kaçacaklar. Jigar ise Kokila’nın gelişmelerden haberdar olmaması gerektiğini kaydedecek.

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)