Masum 320. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 Masum yeni bölüm fragmanı oku 15 Şubat 2021 Pazartesi

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 320. Bölüm özeti fragmanı 15 Şubat 2021 tanıtımı yayınlandı.

TV - Magazin 14.02.2021, 17:29 14.02.2021, 17:33

Masum 320. Bölüm fragmanı özeti olan Masum yeni bölüm fragmanı 15 Şubat 2021 Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 320. Bölümünde Mansi, Ahem için bir öneminin kalmadığını düşünecek ve büyük bir öfke patlaması yaşadıktan sonra kendisini odaya kilitleyecek. Bu gelişmeyi duyan Ahem ise Mansi’yi odadan çıkarmaya çalışacak ancak başarılı olamayacak. Mansi, Ahem’i tersleyecek. Ahem ise ona kendisini affettirmeye çalışacak. Modi evine giden Ahem, Mansi’nin kendisi ile kalacağını herkese söyleyecek. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde, Ahem’in Mansi’ye olan tavrını gören Paridi çok şaşıracak. Paridi, tüm yaptıklarının boşuna olduğunu ve hiçbir işe yaramadığını düşünmeye başlayacak. Ahem ise Mansi ile birlikte Urmila’nın evine gelecek. Buna şahit olan Gopi büyük hayal kırıklığı yaşayacak. Tüm bu gelişmeler karşısında büyük bir mutsuzluk yaşayan Gopi, Mansi’nin karşısına çıkacak ve onunla mücadele edeceğini dile getirecek. Mansi’nin bu sözler karşısında ne yapacağı ise Masum dizisinin 320. Bölümünde ortaya çıkacak. Masumiyetin hırsla harmanlandığı dizi Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint yapımının 320. Bölümü, Pazartesi günü saat 15.20’de ekranlara gelecek.

Masum 320. Bölüm fragmanı özeti izle – Masum son bölüm fragmanı özeti oku Kanal 7

Masum 320. Bölüm fragmanı özeti olan Masum Hint dizisi son bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint yapımının 320. Bölümünde Ahem’in Mansi’yi birlikte kaldıkları eve getirmesi ile Gopi yıkılacak. Mansi ile Ahem için savaşacağını söyleyen Gopi’nin ne yapacağı sorusu dizinin yeni bölümlerinde yanıt bulacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle – Masum 15 Şubat 2021 Pazartesi fragmanı tanıtımı oku

Masum dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 15 Şubat 2021 Pazartesi fragmanı tanıtımı yayınlandı. Hindistan’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran yapım, Kanal 7 ekranlarında yeni bölümleri ile yayınını sürdürecek. Masum dizisinin başrollerini Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila) ve Mohammad Nazim (Ahem) paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Vandana Vithlani (Urmila), Vishal Singh (Jigar), Firoza Khan (Kinjal) ve Swati Shah (Hetal) rol alıyor.

Yorumlar (0)