Masum 329. Bölüm fragmanı özeti izle 14 Şubat Pazar

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 14 Şubat 2021 Pazar tanıtımı olan Masum 329. Bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 13.02.2021, 17:34

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint yapımlarından olan Masum dizisi 329. Bölümü ile Pazar günü yayında olacak. Masum 329. Bölüm fragmanı özeti olan 14 Şubat Pazar yeni bölüm tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin heyecanla beklenen 329. Bölümünde, Kinjal’in Gopi’yi evden göndermek için yaptığı planlar geri tepecek. Kinjal, Gopi ile Paridi’nin konuştuğuna şahit olduğunu kaydedecek fakat Kokila Gopi’yi yalnız bırakmayacak ve ona sahip çıkacak. Kinjal ise gerçeklerin çok yakında ortaya çıkacağını söyleyip Kokila’ya meydan okuyacak. Kokila ise bu meydan okumaya karşılık verip, Kinjal’e rest çekecek. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde Kokila, Paridi ve Gopi’ye Kinjal’in sözlerini hatırlatacak ve mutlaka bu meydan okumayı kazanmaları gerektiğini söyleyecek. Diğer yandan Gopi, Ahem’i rahatsız etmek istediğini kaydedecek. Kokila ise Ahem’in Mansi’nin yanında 10 yıl kaldığını, bu duruma rağmen Mansi ile nişanlanmadığını hatırlatıp, Ahem’in hala Gopi’yi sevmeye devam ettiğini ima edecek. Ahem ise tam o sırada ikilinin yanına gelecek. Kokila, Ahem’in her şeyi duyduğunu düşünürken, Ahem’in kulağında kulaklık olduğu ve hiçbir şey duymadığı anlaşılacak. Kokila bu gerçeği gördüğünde oldukça rahatlayacak. Masum dizisinin 329. Bölümünde Mansi Modi konağına gelecek. Mira ise Mansi’ye sinirinin sebebini soracak. Mansi, herkesin kendisine yalan söylediğini kaydedip, onlarla konuşmak istemediğini dile getirecek. Hetal ise bu sözlere itiraz edecek ve Modi ailesi hakkında bu cümleleri kuramayacağını ona söyleyecek. Mansi ise Ahem’in kendisini sevmediğini ve onun umurunda olmadığını söyleyip üzülecek. Odasına giden Mansi, kimseyle iletişim kurmayacağını söyleyecek. Masum dizisinin 329. Bölümü Pazar günü saat 16.00’da yayınlanacak.

Masum 329. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 329. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 329. Bölümünde Mira, Vidya’yı arayacak ve Mansi’nin sert sözler söylediğini anlatacak. Mira, tüm bunların Gopi’nin kışkırtması ile ortaya çıktığını düşündüğünü Vidya’ya söyleyecek.

Masum yeni bölüm fragmanı 14 Şubat Pazar özeti

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı olan 14 Şubat 2021 Pazar özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint yapımının yeni bölümünde Vidya annesini savunacak ve onun hiçbir şey yapmadığını anlatmaya çalışacak. Tam o sırada Mira bir çocukla konuşup, ona neden geldiğini soracak ve onu kovacak. Vidya ise bu diyalogları telefondan duyacak. Mira’nın ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışacak.

Yorumlar (0)