Masum 331. Bölüm fragmanı özeti izle 16 Şubat 2021 Salı Masum yeni bölüm fragmanı oku Kanal 7

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 16 Şubat Salı Masum 331. Son bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 15.02.2021, 17:29

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak izleyici ile buluşan Masum Hint dizisinin 331. Bölümü Salı günü ekranlarda olacak. Masum 331. Bölüm fragmanı özeti olan 16 Şubat 2021 Salı Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Büyük bir heyecanla beklenen Masum dizisinin 331. Bölümünde Mansi, Ahem’in yanına yerleşecek. Kokila ise Mansi’nin evde kalması durumunda, ev işlerine de yardım etmesi gerektiğini söyleyecek ve Mansi’den yerleri silmesini isteyecek. Mira ve Vidya kardeşler ile Tolu ve Molu kardeşler ise Gopi olayının perde arkasında neler olduğunu öğrenmek için harekete geçecek. Kardeşler, Gopi’nin pasaportunu bulacaklar ve onun 8 yıl boyunca Hindistan dışında bir yere gitmediğini öğrenecekler. Masum dizisinin 331. Bölümünde kardeşler, eski eşyaların yer aldığı depoya gidecekler ve bir dosya görecekler. Dosyayı inceleyince büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacaklar. Raşi’nin Jigar ile Paridi’nin kızları olduğunu öğrenecekler. Tüm bu planı hazırlayan Kinjal ise Mansi’yi arayacak ve dosyayı çocukların okuduğunu söyleyecek. Mansi ise bundan sonra yapacakları hakkında Kinjal’e bilgi verecek. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde Gopi, Rada’nın elbiselerini, takılarını görüp o kötü güne geri gidecek ve Rada’yı öldürdüğünü hatırlayıp ağlamaya başlayacak. Kokila ise o sırada içeri girecek ve Gopi’ye kendisini suçlamaması gerektiğini söyleyecek. Gopi, Rada’yı sürekli uyardığını ancak kendisini dinlemediğini dile getirecek. Bu sebepten kocası ve çocuklarını kaybettiğini, şimdi de kocasına hiçbir şey açıklamayacağını kaydedecek. Mansi ise bu sırada onları dinleyecek ve bir plan yapacak.

Masum 331. Bölüm fragmanı özeti izle – Masum son bölüm fragmanı özeti oku Kanal 7

Masum 331. Bölüm fragmanı özeti olan Masum son bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Büyük bir ilgiyle takip edilen Hint yapımının 331. Bölümünde Mansi, Gopi’nin odasına girecek ve odada temizlik yapacağını söyleyecek. Gopi ise onun çok yorulduğunu, dinlenmesi gerektiğini söyleyecek. Mansi ısrar edecek ve Gopi’yi dışarı çıkaracak. Vidya’yı arayan Mansi, Kokila’nın kendisine sabahtan beri temizlik yaptırdığını ve bu yüzden yardıma ihtiyacı olduğunu kaydedecek.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle – Masum 16 Şubat 2021 Salı fragmanı özeti oku

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 16 Şubat 2021 Salı fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümünde Vidya, Mansi’nin sözlerini Mira’ya aktarak ve Urmila’nın evine gidecek. Mansi ise onu Gopi’nin odasına götürecek ve Gopi’nin bir kutuya baktığını söyleyip kutunun yerini gösterecek. Vidya Rada’nın mektubunu okuyacak ve büyük bir şaşkınlık içinde Modi konağına geri dönecek.

Yorumlar (0)