Masum 332. Bölüm fragmanı özeti yeni bölüm izle 17 Şubat Çarşamba

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 17 Şubat Çarşamba Masum 332. Bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 16.02.2021, 17:35

Masum 332. Bölüm fragmanı özeti olan 17 Şubat 2021 Çarşamba Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının hesaplarından paylaşıldı. Masum dizisinin heyecanla beklenen 332. Bölümünde Kokila, çok sinirlendiği Ahem’i bir çubukla dövmeye başlayacak. Kokila, Gopi’nin suçsuz olduğunu bildiği halde susan ve bir şey söylemeyen Ahem’e vurmayı sürdürecek. Gopi ise o sırada gelip Ahem’in önüne geçecek ve sopalar Gopi’ye denk gelecek. Ardından Vidya, Mira ve Mansi de gelecekler ve Kokila’yı durdurmaya çalışacak. Masum dizisinin 332. Bölümünde Mira, Kokila’yı durdurmak için itecek ve yere düşürecek. Ahem ise bunu yaptığı için Mira’ya kızacak. Paridi ise Tolu ve Molu’ya Gopi’ye ettikleri hakaretler sebebiyle çok kızacak. Eksik ve yanlış bilgiler öğrenen çocuklara, Gopi’yi yargılamanın yanlış olduğunu söyleyecek ve Rada’dan Raşi bebeği nasıl kurtarmaya çalıştığını anlatmaya başlayacak. Masum dizisinin yeni bölümünde Kokila da Gopi’nin geçmişte neler yaptığını oradaki herkese anlatacak. Tolu ve Molu büyük bir yanılgıya düştüklerini anlayacak ve Paridi’den özür dileyecekler. Kokila da Ahem’den daha önce gururla söz ettiğini ancak şimdi Ahem’den nefret ettiğini dile getirecek. Gopi’nin yapmadığı şeylerden ötürü yargılamaya maruz kaldığını, onunla yüzleşmek istemeleri durumunda ise önce kendileri ile yüzleşmeleri gerektiğini kaydedecek. Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint yapımı Masum dizisinin 332. Bölümü 17 Şubat Çarşamba günü saat 15.20’de dizi severlerin beğenisine sunulacak.

Masum 332. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 332. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint yapımının 332. Bölümünde Kinjal ve Mansi’nin planları geri tepecek. Mira ise Gopi’yi suçlamaya devam edecek. Vidya, Kokila ve Paridi tarafından anlatılanların doğru olup olmadığını Ahem’e soracak. Ahem bir şeyler söylemek istediği sırada elektrikler kesilecek. Mansi, işin sonunu tahmin ettiğinden dolayı Vidya ile konuşacak. Gopi’nin Ahem’i elde etmek uğruna kendi öz kardeşini öldürdüğünü söyleyip, aynı tehlikenin kendisi için de geçerli olduğunu dile getirecek. Vidya ise Mansi’yi sakinleştirmeye çalışacak ve dışarı çıkacak.

Masum yeni bölüm fragmanı 17 Şubat Çarşamba özeti izle

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 17 Şubat Çarşamba özeti izleyicilerle buluştu. Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde Tolu ve Molu Urmila’nın evine gidecekler ve Gopi’den yaptıkları için özür dileyecekler. Gopi ise büyüklerin küçüklere kızamayacağını söyleyip onları affettiğini dile getirecek.

Masum dizisi Ahem Modi kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, son hali, dini nedir?

Yorumlar (1)
Yağmur aydin 6 ay önce
dizinize her gün izliyorum Çok güzel bir dizi