Masum 333. Bölüm fragmanı özeti izle 18 Şubat Perşembe Masum yeni bölüm fragmanı

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 18 Şubat 2021 Perşembe özeti olan Masum 333. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 17.02.2021, 17:33

Masum 333. Bölüm fragmanı özeti olan 18 Şubat Perşembe Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint dizisinin hesaplarından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 333. Bölümünde Gopi, Mira’yı takip edip bir gece kulübüne girecek. Ahem ve Vidya da daha sonra kulübe gelecekler. Gopi burada Mira’ya bir erkeğin dokunduğunu görüp adamı tokatlayacak. Mira ise annesine hesap sorup bunu yapamayacağını söyleyecek. Mira daha sonra Gopi’yi itince Gopi camdan aşağıda düşecek ve ağır yaralanacak. Ahem ise hemen Gopi’yi alıp hastaneye götürecek. Masum dizisinin 333. Bölümünde Gopi’nin hayati tehlikesinin olduğu ve durumunun kritik olduğu ortaya çıkacak. Gopi’nin ameliyat edilmesi gerektiğini doktor Ahem’e söyleyecek. Ahem ise Gopi’yi hiçbir zaman bırakmayacağını söyleyip gözyaşı dökecek. O sırada Modi evinde de işler karışacak. Paridi, gizli kamera yardımı ile Kinjal ile Mansi’nin konuşmalarını öğrenecek ve Modi ailesindeki herkese bunları dinletecek. Kinjal bu konuşmalarda Mansi’ye Gopi’yi bitirmek için akıl verecek. Kinjal bir anda Paridi’ye saldırıp onu tokatlamaya çalışacak. Parag ise Kinjal’in elinden tutup ondan utandığını dile getirecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Mira ve Mansi dışarıda buluşacaklar. Mira, olup bitenleri Mansi’ye anlatacak. Bu konuşmalara şahit olan Urmila ise ikisini de sopayla dövmeye başlayacak. İkili daha sonra birlikte kaçacaklar. Jigar ise Kokila’nın hiçbir şey duymamasını isteyecek. Kokila bu sırada gelip neyi duymaması gerektiğini soracak. Urmila ise Gopi hakkında kötü bir rüya gördüğünü kaydedecek.

Masum 333. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 333. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin 333. Bölümünde Hetal Mansi’yi tokatlayacak. Ahem ile Gopi’yi ayırmaya gücünün yetmeyeceğini söyleyecek. Mira’yı ise Gopi ölümle burun burunayken başka bir kadınla vakit geçirdiği için azarlayacak. Kinjal ise Gopi’yi Ahem’den uzaklaştırmak için her şeyi yaptığını ancak bu konuda başarısız olduğunu söyleyip, oyunun bittiğini Mansi’ye haber verecek.

Masum yeni bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti izle

Masum yeni bölüm fragmanı 18 Şubat 2021 Perşembe özeti yayınlandı. Hastanede ise durum daha da kötüleşecek. Hastanenin elektrikleri kesilecek. Ahem, Gopi’nin nasıl ameliyat edileceğini soracak. Doktor ise jeneratörün çalışmadığını, bu durumda ameliyatın mümkün olmadığını dile getirecek. Doktor daha sonra onları başka bir hastaneye yönlendirecek.

Masum dizisi Ahem Modi kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)