Masum 334. Bölüm fragmanı özeti yeni bölüm izle 19 Şubat Cuma Gopi zor durumda

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 19 Şubat 2021 Cuma Masum 334. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 18.02.2021, 17:34

Masum 334. Bölüm fragmanı özeti olan 19 Şubat 2021 Cuma Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Yeni bölümü merakla beklenen Masum dizisinin 334. Bölümünde Ahem, Gopi’nin hayatta kalması için dua etmek isteyecek ve mabede gidecek. Doktor ise aile ile görüşüp Gopi adına artık umudun kalmadığını, Gopi’yi kaybetmek üzere olduklarını dile getirecek. Bu sözleri duyan Vidya gözyaşlarını tutamayacak ve hemen Ahem ile iletişim kurmaya çalışacak. Gelişmelerden haberdar olan Ahem, telaşa kapılıp hemen hastaneye koşacak. Gopi’nin başucuna giden Ahem, büyük bir üzüntü ile Gopi’nin uyanmasını isteyecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Gopi’nin durumu daha da ağırlaşacak. Ahem ise ağlayıp, Gopi’siz bir hayatın anlamsız olduğunu ve onsuz yaşayamayacağını dile getirecek. Bu sözleri işiten Mansi ve Mira ise oldukça rahatsız olacak. Daha sonra Vidya annesinin yanına gidecek ve onun ayaklarının hareket ettiğini görecek. Gopi’nin doktorların tedavisine yanıt verip vermeyeceği sorusu Masum dizisinin 334. Bölümünde ortaya çıkacak.

Masum 334. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 334. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin heyecanla beklenen son bölümünde Ahem’in Gopi için duası 334. Bölüme damga vuracak. Doktorlar Gopi’den tamamen ümidini kesecek. Ancak beklenmeyen bir gelişme olacak ve Gopi ayaklarını hareket ettirecek. Bunu gören Vidya bir anda umutlanacak. Masumiyetin hırsla harmanlandığı Hint dizisinin 334. Bölümü yine dizi severleri ekran başına kilitleyecek.

Masum yeni bölüm fragmanı 19 Şubat Cuma özeti izle

Masum yeni bölüm fragmanı 19 Şubat 2021 Cuma özeti yayınlandı. Başrollerini  Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila), Mohammad Nazim (Ahem) ve Vandana Vithlani (Urmila) ile Vishal Singh (Jigar) isimlerini paylaştığı yapım Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanıyor. Dizinin 334. Bölümü Cuma günü saat 15.20’de dizi severlerle buluşacak. Hint dizisinin yeni bölümünde Ahem, tapınağa giderek dua edecek. Gopi’nin iyileşmesini, onun yerine kendi canının alınmasını isteyecek. Mansi ve Mira da Ahem’i takip etmeyi sürdürecek. Gopi’nin öldüğü haberi ile büyük şok yaşayan Ahem, onu sallayıp hayata döndürecek.

Yorumlar (0)