Masum 335. Bölüm fragmanı özeti izle yeni bölüm 20 Şubat Cumartesi Kanal 7

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 20 Şubat 2021 Cumartesi Masum 335. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 19.02.2021, 17:31

Masum 335. Bölüm fragmanı özeti olan 20 Şubat Cumartesi Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının hesaplarından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 335. Bölümünde Kokila, Urmila’nın hafıza kaybı oyununu sonlandırmak için bir plan yapacak. Kendisine oynanan oyunun sonucunda büyük korku yaşayan Urmila ise her şeyi itiraf etmek durumunda kalacak. Urmila, Kokila’nın kendisine kızmasını beklerken, Kokila Urmila’ya sarılacak. İkilinin arasında güçlü bir dostluk oluşacak. Modi konağında Kokila’nın gelişi için hazırlık yapılacak. Kinjal ise bu durumdan çok rahatsız olacak ve evden gitmemek için bahaneler öne sürmeye başlayacak. Masum Hint dizisinin 335. Bölümünde Gopi, Kinjal’in yerinin Daval’in yanı olduğunu dile getirecek. Bu sözlere çok öfkelenen Linjal ise olup bitenleri Mira’ya anlatacak. Mira ve Kinjal daha sonra Gopi’ye karşı bir işbirliği içine girecek. İkilinin planları Masum dizisinin yeni bölümünde izleyici ile buluşacak. Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Masum dizisinin 335. Bölümü Cumartesi günü saat 16.00’da dizi severlerin beğenisine sunulacak.

Masum 335. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 335. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı ve izleyicilerle buluştu. Masum dizisinin 335. Bölümünde Kokila’nın eve dönmesi Kinjal’in işine gelmeyecek. Kinjal, Mira ile konuşup Gopi’yi şikayet edecek. Mira’nın Gopi’yi hala affetmediğini anlayan Kinjal büyük şaşkınlık yaşayacak. İkili daha sonra birlikte plan yapacaklar.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Masum dizisinin yeni bölümünde Mira, herkese yalan söyleyecek. Gopi’den özür dilediğini ve ona zarar vermeyeceğini kaydedecek. Kokila ise Ahem’e mesafeli duruşunu sürdürecek. Onun Gopi’yi sevmediğini düşünmeye devam edecek. Ahem ise yapacakları ile Kokila’nın bu fikrini değiştirecek.

Masum 20 Şubat Cumartesi fragmanı özeti izle

Masum Hint dizisi 20 Şubat 2021 Cumartesi fragmanı özeti dizi severlerle buluştu. Hint dizisinin Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde Gopi hastaneden taburcu edilecek. Gopi ile Ahem arasındaki duygusal anlar yeni bölüme damga vuracak. Mira ise Gopi’ye, yaşadıkları mutlulukları yok edeceğini söyleyecek. Paridi Kinjal ile konuşacak ve Kokila’nın eve geleceğini ona haber verecek. Kinjal ise Gopi ile konuşacağını ve Kokila’nın gelmemesini isteyeceğini kaydedecek.

Masum dizisinde Gopi'yi canlandıran oyuncunun son hali

Yorumlar (0)