Masum 336. Bölüm fragmanı özeti izle yeni bölüm 21 Şubat Pazar Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint yapımı Masum dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 336. Bölüm özeti tanıtımı yayına girdi.

TV - Magazin 20.02.2021, 17:35

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen Hint dizilerinden olan Masum dizisi 336. Bölümü ile Pazar günü yayında olacak. Masum 336. Bölüm fragmanı özeti olan 21 Şubat Pazar Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 336. Bölümünde Gopi Modi konağına dönecek. Kokila ise Urmila’dan ayrılırken duygusal anlar yaşayacak. Kinjal, Gopi’nin konağa gelmesinden dolayı rahatsız olduğunu açıkça söyleyecek. Gopi ise buna karşılık olarak, onun Daval ve Papu için Urmila’nın evine gitmesi gerektiğini dile getirecek. Kinjal bunu kabul etmeyecek ve Gopi’ye tepki gösterecek. Masum dizisinin 336. Bölümünde Kokila, 10 yıl sonra Modi konağına gelecek ve etrafa göz atarken hüzünlenecek. O sırada herkes Ahem’in nerede olduğunu anlamaya çalışacak. Ahem ise küçük Raşi ile birlikte gelecek. Hint dizisinin yeni bölümünde Kinjal ve Mira konuşacaklar. Kinjal, planlarını uygulamaya koyacağını söyleyecek. Tüm aile dua ederken, Gopi’nin terliklerine yağ dökecek. Mira ise annesinin düşüp yaralanmasını durumunda ne olacağını soracak. Kinjal, bir şey olmayacağı konusunda Mira’ya güvence verecek. Kokila da Kinjal’in kendi evine gitmesi gerektiğini söyleyecek. Kinjal, bu sözleri işitmemiş gibi davranacak. Kokila ise Kinjal’in elindeki yağı görecek. Gopi tam düşmek üzere iken Ahem ve Paridi onu tutacak. Kokila bunu kimin yaptığını anlayıp Kinjal’e tokat atacak. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Kinjal’in elindeki yağı gösterecek ve onun Modi ailesini bölmeye çalıştığını kaydedecek. Kinjal’i yine evden göndermeye çalışacaklar. Hetal de bu konuda Kokila’ya destek verecek ancak Kinjal gitmemek konusunda kararlı olduğunu kaydedecek.

Masum 336. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 336. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin son bölümünde Kokila, Kinjal’in çantalarının hazırlanmasını isteyecek. Gopi ise Daval’e zaten haber verdiğini, birazdan geleceğini söyleyecek. Kinjal ise ortalığı karıştırmak için Mira’nın Gopi’yi kovmak için birlikte plan yaptıklarını söyleyecek. Ahem Mira’ya vurmak isterken onu Gopi durduracak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Dizinin yeni bölümünde Ahem, Mira’nın değiştiğini düşündüğünü ancak yanıldığını söyleyip tepki gösterecek. Mira ise Gopi hakkındaki fikirlerinin asla değişmeyeceğini dile getirecek ve onun katil olduğunu kaydedecek. Ahem ve Kokila duruma müdahale edip özür dilemesini isteyecek. Mira ise hayatı boyunca Gopi’den nefret edeceğini söyleyecek.

Masum 21 Şubat Pazar fragmanı özeti izle

Masum 21 Şubat 2021 Pazar fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı yayınlandı. Hint dizisinin Pazar günü yayınlanacak 336. Bölümünde Paridi, Kinjal’in bavulunu kapının önüne fırlatacak. Daval gelip Kinjal’i götürecek. Küçük Raşi odasının nerede olduğunu Paridi’ye sorunca, Paridi ona bağıracak. Jigar ise sinirlenip, Raşi’ye iyi davranmasını isteyecek.

Yorumlar (0)