Masum 337. Bölüm fragmanı özeti izle yeni bölüm 22 Şubat Pazartesi Kanal 7

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 22 Şubat 2021 Pazartesi özeti olan Masum 337. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 21.02.2021, 17:33

Masum 337. Bölüm fragmanı özeti olan 22 Şubat Pazartesi Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 337. Bölümünde Mira’yı kimin kaçırdığı konusunda daha net bilgiler ortaya çıkacak. Herkes, Sanskar’dan şüphelenmeye başlayacak. Ahem ise hemen harekete geçecek ve onu yakalayıp Modi konağına getirecek. Sanskar’ı döven Ahem, Mira’nın yerini öğrenmeye çalışacak. Sanskar ise Mira’nın yerini bilmediğini kaydedecek ancak konaktakiler Sanskar’ı tokatlamayı sürdürecek. Masum dizisinin 337. Bölümünde Mira evi arayacak ve kendisini kaçıran kişilerin Sanskar ile ilgisi olmadığını dile getirecek. Ahem ise onu serbest bırakacak. Daha sonra eve bir paket gelecek ve onu Jigar açacak. Paketin içinden kesik bir parmak çıkacak. Herkes bu parmağın Mira’ya ait olduğunu düşünecek. Gopi ise Ahem’den Mira’yı her ne şartta olursa olsun getirmesini isteyecek. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde, Mira’yı kaçıranlar konağa telefon açacaklar. Ahem bağırmaya başlayınca parmağın sahte olduğunu, bir kez daha polise haber verirlerse gerçeğini göndereceklerini söyleyecekler ve 50 milyon para isteyecekler. Gopi ise Mira’nın resimleri ile birlikte tapınağa gidecek ve fotoğrafları her yere asmaya başlayacak. Ahem tapınağa geldiğinde Gopi’yi uyurken bulacak. Gopi’yi cesareti ve iradesinden dolayı övmeye başlayacak. Bu sırada Mira’yı kaçıranlardan mesaj gelecek. Mira’nın zor durumdaki fotoğrafı bu mesajda yer alacak. Kaçıran kişiler talimatları Ahem’e iletecek ve Gopi’nin gelmesini isteyecekler. Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severlerle buluşan Masum dizisinin 337. Bölümü Pazartesi günü saat 15.20’de yayında olacak.

Masum 337. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum 337. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin 337. Bölümünde Gopi, paralarla birlikte verilen adrese gidecek. Onun yanında ise Vidya ve Kokila da olacak. Gopi, Mira’yı aracın içinde görecek ve önce onun bırakılmasını isteyecek. Adam ise hem paraları hem Mira’yı alacağını söyleyip Gopi ile mücadeleye başlayacak. Vidya ve Kokila da çok geçmeden olaya müdahale edecek. Adam paraları alacak ve Mira ile birlikte uzaklaşacak. Gopi ve yanındakiler eve dönecekler ve Gopi, Mira’yı geri getiremediği için Ahem’den özür dileyecek.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin son bölümünde, Mira’yı kaçıran adam paraları Mira’ya gösterecek ve Vidya’yı da kaçıracağını söyleyecek. Bu sırada Sanskar elinde paralarda Modi konağına gelecek ve yardım etmek istediğini kaydedecek. Tam o anlarda maskeli biri Mira’nın odasına girip pasaportunu alacak. Kaçarken resim çerçevesini düşürecek. Sesi duyan Kokila hemen Mira’nın odasına gidecek.

Masum 22 Şubat Pazartesi fragmanı özeti izle

Masum 22 Şubat 2021 Pazartesi fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin Pazartesi günü yayınlanacak 337. Bölümünde, Mira’yı kaçıran kişinin Sanskar olduğu ortaya çıkacak. Sanskar ise hemen kaçacak. Mira’nın kaçırılmasının da bir oyun olduğu kısa sürede anlaşılacak. Mira, yeni kötülükler için yeni planlar yapmayı sürdürecek.

Masum dizisi kaç yılında çekildi, nerede çekildi?

Yorumlar (0)