Masum 338. Bölüm fragmanı özeti yeni bölüm izle 23 Şubat Salı Kanal 7

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 23 Şubat 2021 Salı özeti olan Masum 338. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 22.02.2021, 17:42

Masum 338. Bölüm fragmanı özeti olan 23 Şubat Salı Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Masum dizisinin 338. Bölümünde Mira’nın bulunması için devreye Tolu ve Molu girecekler. Bir program yardımı ile Mira’nın telefon sinyallerini izleyip nerede olduğunu öğrenecekler. Modi ailesi hep birlikte oraya gidecek ve Mira’yı düğün kıyafetleri içinde bulacak. Mira ise takip edildiğini anlayacak ve başka bir yere doğru harekete geçecek. Modi ailesi de Sanskar ve Mira’yı takibi sürdürecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Sanskar, yolda bekleyen polis araçlarını görüp duracak ve orman yolundan gideceğini söyleyip aracı Mira’ya verecek. Sanskar, paralarla birlikte oradan ayrılırken polis Mira’yı durduracak ve gelin kıyafetini soracak. Mira ise çekim yapılacağı için böyle giyindiğini söyleyecek. Daha sonra Kokila, Ahem, Gopi ve Vidya birlikte takibi sürdürüp Mira’yı bulacaklar. Mira karşısında Modi ailesini görünce çok şaşıracak. Gopi, Mira’dan eve dönmesini isteyecek. Ahem ise Mira’ya tokat atacak. Gopi, Mira’nın daha fazla dayak yemesini engelleyecek. Diğer taraftan Paridi, Raşi’ye kötü davranmaya devam edecek. Masum dizisinin 338. Bölümü Salı günü ekranlarda olacak.

Masum 338. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum 338. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı yayınlandı. Dizinin 338. Bölümünde Sanskar, Ahem’e mesaj atacak. Mira ile evlenmek istemediğini, kendisine verilen 50 milyon liraya minnettar olduğunu yazan Sanskar, durumu polise bildirmeleri durumunda ise Mira’ya iftira atacağını kaydedecek. Mira ise bu mesajı okuduğunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin yeni bölümünde Gopi’nin ısrarları sonuç verecek ve Mira Modi konağına dönmeye ikna edilecek. Hep birlikte konağa dönecekler ancak aile içi huzursuzluk da devam edecek. Mira, ihanete uğradığını, kimsenin kendisini sevmediğini söyleyecek. Çocukluğundan beri anne sevgisi görmediğini, Mansi’nin de onu terk ettiğini kaydedecek.

Masum 23 Şubat Salı fragmanı özeti izle

Masum 23 Şubat Salı fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Masum dizisinin 338. Bölümünde Gopi ve Paridi arasında da sorunlar ortaya çıkmaya başlayacak. Raşi’nin elinin yanmasından Paridi’yi sorumlu tutan Gopi, ona kızacak. Diğer taraftan Sanskar yakalanacak. Ahem ve Jigar karakola gidip onu görecekler.

Yorumlar (0)