Masum 339. Bölüm fragmanı özeti izle Masum yeni bölüm fragmanı

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 24 Şubat Çarşamba özeti olan Masum 339. Bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 23.02.2021, 17:10 23.02.2021, 17:31

Kanal 7 ekranlarında her gün izleyicilerle buluşan Masum Hint dizisinin 339. Bölümü yayında olacak. Masum 339. Bölüm fragmanı özeti olan 24 Şubat Çarşamba Masum yeni bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint dizisinin 339. Bölümünde Sanskar başka bir kılığa bürünerek Modi konağına gidecek. Kokila ve Gopi, tencere almak istemediklerini söyleyip onu göndermeye çalışacaklar. Sanskar ise elbisesini yanlış giydiğini söyleyip, konakta değiştirmek için izin isteyecek. Sanskar’ı boş bir odaya götürecekler ve elbisesini burada değiştirebileceğini söyleyecekler. Daha sonra ise Sanskar gizlice Mira’nın odasına girecek ağzını kapatıp bağırmasını önleyecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Mira, Sanskar’a hesap soracak. Sanskar ise yalan söyleyecek ve Modi ailesinin onu yakaladığını söyleyecek. Mira bu yalana inanmayacak, Sanskar ise araştırmasını isteyecek ve evden ayrılacak. Mira bu kez olup bitenleri öğrenmeye çalışacak ve Vidya’nın yanına gidecek. Vidya bir şeyler anlatmak isterken Kokila içeri girecek ve konu kapanacak. Masum dizisinin 339. Bölümünde Paridi, Gopi’nin önerisi ile Jigar ile akşam yemeğine çıkmaya hazırlanacak ancak araya başka işler girince yemek ertelenecek ve Paridi çok üzülecek. Daha sonra Ahem ile Mira arasında yine gerginlik çıkacak. Ahem ve Gopi, onu biriyle telefonda konuşurken duyacak ve Sanskar ile yine buluşacağını düşünecek. Masum dizisinin 339. Bölümü Çarşamba günü saat 15.20’de ekranlarda olacak.

Masum 339. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum 339. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Hint dizisinin 339. Bölümünde Gopi ve Ahem Mira’yı takip edecek. Mira’nın bahçede biriyle konuştuğunu ve kaçma planlarını duyan Ahem hemen müdahale edecek ancak Mira’nın bir vitrin mankeni ile konuştuğunu ve kendilerini kandırdığını anlayacak. Mira daha sonra Sanskar’ın sözlerini düşünecek ve onun haklı olduğuna kanaat getirecek. Ahem’e dünyanın en kötü babası olduğunu söyleyip hakaret edecek. Gopi ise onu susturmaya çalışacak. Mira daha sonra Gopi’ye kızacak. Vidya ise annesini savunacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Kokila, Mira’nın hareketlerine daha fazla dayanamayacak ve ailesinden özür dileyene kadar odasından çıkamayacağını söyleyecek. Gopi ise Mira’nın daha çocuk olduğunu söyleyip, cezanın ağır olduğunu dile getirecek. Kokila cezadan vazgeçmeyecek ve Mira’nın buna layık olduğunu kaydedecek.

Masum 24 Şubat Çarşamba fragmanı özeti izle

Masum 24 Şubat Çarşamba fragmanı özeti yayına girdi. Hint dizisinin 339. Bölümünde Gopi, Kokila’yı kararından uzun süre vazgeçirmeye çalışacak ancak bunu başaramayacak. Mira ise odasında kapalı kaldığı süre boyunca duvarlara hakaretler yazacak ve Modi ailesi sabah onun odasına gittiğinde bunları görecek.

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)