Masum 340. Bölüm fragmanı özeti izle, Masum yeni bölüm fragmanı

Kanal 7’de günlük yayınlanan Hint yapımı Masum dizisi yeni bölüm fragmanı 25 Şubat Perşembe özeti olan Masum 340. Bölüm özeti tanıtımı yayınlandı.

TV - Magazin 24.02.2021, 17:43

Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severler ile buluşan Hint Masum dizisinin 340. Bölümü Perşembe günü saat 15.20’de ekranlarda yerini alacak. Masum 340. Bölüm fragmanı özeti olan 25 Şubat Perşembe Masum yeni bölüm fragmanı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 340. Bölümünde Mira, Kokila’nın kendisine verdiği cezalar sebebiyle Modi konağında ev işlerine yardım etmeye başlayacak. Paridi ise Raşi’nin konaktaki varlığından dolayı huzursuzluk yaşayacak ve onu dışlamayı sürdürecek. Raşi’ye çok sinirli olan Paridi, öfkesini ise Mira’dan çıkaracak. Raşi ise Paridi’nin ona neden kötü davrandığını anlamaya çalışacak ve Paridi’nin hareketlerinden dolayı üzgün olacak. Masum dizisinin 340. Bölümünde Paridi, daha fazla dayanamayacak ve Raşi’ye onu gördükçe tedirgin ve mutsuz olduğunu söyleyecek ve evden gitmesini isteyecek. Paridi’nin öfkesine şahit olan Gopi ise bu konuşmaları duyacak ve Paridi’ye kızacak. Mira ise Paridi’nin zaafını anlayıp ondan intikam almak için plan hazırlayacak. Raşi’yi depoya kilitleyen Mira, onun cam parçalarından dolayı yaralanmasını sağlayacak. Tüm Modi ailesi çığlık sesleri üzerine depoya yönelecek ve kapının kilitli olduğunu görecek. Mira ise kapıyı Paridi’nin kilitlediğini söyleyecek. Modi ailesi Raşi’yi kanlar içinde yerde yatarken görecek ve bu durumun tek suçlusu Paridi olacak. Masum Hint dizisinin merakla beklenen yeni bölümü yine çok konuşulacak.

Masum 340. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 340. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 340. Bölümünde Paridi, Raşi’nin evdeki varlığından rahatsız olup onu sürekli, her fırsatta azarlayacak. Mira ise Raşi’yi kullanarak Paridi ile uğraşmaya başlayacak. Mira’nın planıyla Raşi yaralanacak ve büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacak. Olayın suçu ise Paridi’nin üstünde kalacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle 25 Şubat 2021

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 25 Şubat 2021 Perşembe tanıtımı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Masum dizisinin yeni bölümünde Mira’nın ne kadar tehlikeli biri olduğu yeniden anlaşılacak. Paridi’ye tuzak kuran, Raşi’nin yaralanmasına sebep olan Mira, konağı karıştırmaya devam edecek.

Masum dizisi Ahem Modi kimdir, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)