Masum 346. Bölüm fragmanı özeti izle Masum yeni bölüm fragmanı oku

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 3 Mart 2021 Çarşamba özeti olan Masum 346. Bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 02.03.2021, 17:37

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen Hint yapımlarından olan Masum dizisinin 346. Bölümü yayında olacak. Masum 346. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Hint dizisinin 346. Bölümünde Kokila, arkadaşı Gora’nın öldüğünü düşünecek ve büyük üzüntü yaşayacak. Ancak Gora, bir anda hareket edip Kokila’ya şaka yaptığını dile getirecek. Gora ile Kokila arasındaki sorunların çözülmesi Kokila’yı çok sevindirecek. Masum yeni bölüm fragmanı dizi severlerle buluştu. Hint dizisinin yeni bölümünde Gora, Kokila’yı affettiğini söylese de içten içe bir intikam hazırlığı yapacak. Gora, Mira ile torununun evlenmesi konusunda Kokila ile konuşacak. Kokila eve Gopi, bu teklife çok şaşıracak ancak Gora’nın bu isteğine olumlu yanıt verecekler. Mira’nın evlenmeyi kabul edip etmeyeceği sorusu ise dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.

Masum 346. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum 346. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin son bölümünde Gora ve Kokila’nın arasında gerilim sona erecek ve ilişkileri tatlıya bağlanacak. Gora daha sonra bir teklifte bulunacak. Mira’yı torunu ile evlendirmek istediğini dile getirecek. Mira’nın bu teklife yanıtı yeni bölümde belli olacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti oku Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı 3 Mart Çarşamba özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Masumiyetin hırsla harmanlandığı ve orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Hindistan yapımı dizi Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınını sürdürecek.

Yorumlar (0)