Masum 4 Mart 2021 Perşembe özeti fragmanı izle 347. Bölüm Kanal 7

Kanal 7’de günlük yayınlanan Hint yapımı Masum dizisi 347. Bölüm fragmanı 4 Mart özeti olan Masum yeni bölüm fragmanı paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 03.03.2021, 17:33

Masum 4 Mart 2021 Perşembe özeti fragmanı olan Masum 347. Bölüm fragmanı Kanal 7’nin ve Hint yapımının hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 347. Bölümünde Mira, Gora’nın torunu ile evlenmeyi kabul etmeyecek. Asiliklerine devam eden Mira, Gora’nın yanına Kokila’yı küçük düşürecek. Gora’nın torunu Şarvan ise babaannesinin başına gelenlerden dolayı büyük öfke duyacak. Kokila, Mira’nın davranışlarından dolayı mahcup olacak ve Gora’dan özür dileyecek. Ancak Gora, affetmek için kendisine ne vereceğini soracak. Kokila ise ne isterse verebileceğini söyleyecek. Gora, Vidya’nın torunu Şarvan ile evlenmesini isteyecek. Bu isteği duyanlar büyük şaşkınlık yaşayacak. Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin 347. Bölümünde Vidya’nın Şarvan’la evlenmeyi kabul edip etmeyeceği sorusu yanıt bulacak.

Masum 4 Mart 2021 Perşembe özeti fragmanı izle

Masum dizisi 4 Mart 2021 Perşembe özeti fragmanı olan yeni bölüm tanıtımı dizi severlerle buluştu. Dizinin son bölümünde Kokila, Mira’nın yaptıkları yüzünden Gora’ya özürlerini iletecek ve her istediğini yapabileceğini söyleyecek. Gora ise intikam planını işletmeye devam edecek ve bu kez okun yönünü Vidya’ya çevirecek. Vidya’nın teklife cevabı yeni bölümde izleyicilerle buluşacak.

Masum 347. Bölüm özeti fragmanı izle Kanal 7

Masum 347. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya mecraları aracılığı ile paylaşıma açıldı. Başrollerini Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila), Mohammad Nazim (Ahem), Vandana Vithlani (Urmila) ve Vishal Singh (Jigar) isimlerinin paylaştığı yapım adım adım finale ilerliyor. 2010 ile 2017 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan dizi Kanal 7’de tekrar bölümleri ile ekrana geliyor.

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (1)
E. Ö 2 ay önce
Bu filmi izleyince çok beğendim bu filmde en çok sahravan ,viran ve villayı seviyorum bayiiiiiiiiiliyorum❤❤❤❤❤❤