Masum 90. Bölüm özeti fragmanı izle oku 20 Haziran Masum son bölüm özeti fragmanı Kanal 7

Kanal 7’de günlük yayınlanan Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 20 Haziran Cumartesi fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı.

TV - Magazin 19.06.2020, 17:42

Masum dizisi 90. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerle buluştu. Masum’un 90. Bölümünde Rashi’nin huysuzlukları devam edecek. Birbirine tamamen zıt karakterde olan Gopi ile Rashi’nin hikayesi her gün yayınlanan yeni bölümlerle devam ediyor. Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 20 Haziran Cumartesi fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Ailesi öldükten sonra dayısı tarafından büyütülen Gopi, Modi ailesine gelin olmuş ve Ahem ile evlenmişti. Rashi’nin kötülüklerine karşı savunmasız olan Gopi’yi ise Kokila korumaya devam ediyor. Gopi’nin dram yüklü öyküsü Kanal 7 ekranlarında yayınını sürdürüyor.

MASUM 90. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI KANAL 7

Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Masum 90. Bölüm özeti fragmanı yayına girdi. Oyuncuları arasında Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel isimlerinin rol aldığı Hindistan yapımı dizide masumiyetin hırsla harmanlandığı bir hikaye ekranlara geliyor.

MASUM 20 HAZİRAN CUMARTESİ FRAGMANI ÖZETİ – MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Kanal 7’nin büyük bir ilgiyle takip edilen yapımlarından Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 20 Haziran Cumartesi fragmanı özeti yayınlandı. Saat 16.10’da başlayacak yeni bölümde izleyenleri ekran başına kilitleyecek gelişmeler yaşanacak.

Yorumlar (0)