Masum 93. Bölüm özeti fragmanı izle Kanal 7 23 Haziran Masum son bölüm özeti fragmanı oku

Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran 2020 Salı özeti fragmanı Kanal 7 ekranlarından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 22.06.2020, 17:48

Kanal 7 televizyonunun büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint yapımlarından Masum 93. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde Gopi’nin derslerinin doğru olup olmadığını Ahem kontrol etmeye devam edecek. Gopi tüm ailenin törene katıldığını söyleyerek Ahem’den izin isteyecek ve törene gidecek. Törende Kokila Rashi’ye telefonuyla oynadığı için çok kızacak. Kokila’nın belalı komşuları ise törende de karşılarına çıkacak. Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran özeti fragmanı dizi severlerin beğenisine sunuldu. Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Masum dizisi 93. Bölümü ile ekranlarda olacak.

MASUM 93. BÖLÜM ÖZETİ FRGAMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI

Masum dizisi 93. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Masum’un yeni bölümünde Kokila’nın göz hapsinde olan Rashi’nin ne yapacağı merakla bekleniyor. Gopi ise Ahem ile daha da yakınlaşacak.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM 23 HAZİRAN SALI ÖZETİ FRAGMANI

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran Salı özeti fragmanı yayınlandı. Modi ailesinin gelini olan Gopi ile Rashi’nin hikayesinde Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel isimleri rol alıyor.

Yorumlar (0)