Masum dizisi 312. yeni bölüm fragmanı özeti

Hint yapımı Masum dizisi 312. Yeni bölüm fragmanı olan 28 Ocak 2021 Perşembe tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 27.01.2021, 17:49

Masum dizisi 312. Yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Masum dizisinin 312. Bölümünde Modi evinde işler karışacak, roller değişecek. Rada, kendisinden beklenildiği gibi kötü karakterini sürdürecek. Paridi ile uğraşmaktan vazgeçmeyen Rada, onu Modi ailesinin gözünden düşürebilmek için tüm yöntemleri deneyecek. Kendisini su tankına atıp bunu Paridi’nin yaptığını iddia edecek. Ancak beklemediği bir durumla karşı karşıya kalacak. Gopi, onun kendisini attığını gördüğünü herkese söyleyecek. Kokila da artık Rada’nın kötülüklerinden bıktığını söyleyip onu uyaracak. Diğer taraftan ise Jigar, Paridi’yi ne kadar çok sevdiğini ona söyleyecek. Onunla birlikte odasına gidecek ve ikili büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacak. Rada, kötülüklerine devam edecek ve nihayet amacına ulaşıp Paridi’yi zor bir durumla karşı karşıya bırakacak. Masum dizisinin 312. Bölümünde Paridi’ye Modi ailesi bireyleri sırt çevirecek. Paridi’nin Rada’nın bebeğini öldürmeye çalıştığını düşünüp ona kızacaklar. Paridi ise gözyaşlarına hakim olamayacak ve Rada’nın yine yalan söylediğini anlatmaya çalışacak. Paridi’nin çaresiz bir durumda kalacağı son bölüm Perşembe günü saat 15.20’de ekranlardaki yerini alacak.

Masum dizisi 312. Yeni bölüm fragmanı özeti

Masum dizisi 312. Yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Kanal 7 ekranlarında her gün izleyicilerle buluşmaya devam eden dizinin 312. Bölümünde Gopi ile Ahem’in Amerika’ya taşınması konusu işlenecek. Rada ise Paridi’nin zor durumda kalması için yine elinden geleni yapacak ve bu çabalarında başarılı olacak.

Yorumlar (0)