Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı izle Masum 119. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 19 Temmuz Pazar

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Masum 19 Temmuz özeti fragmanı (119. Bölüm) yayınlandı.

TV - Magazin 18.07.2020, 17:45

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen Hint yapımlarından Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 119. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin son bölümünde Ahem, Gopi’nin planlarına yardımcı olacak. Rashi ile Jigar’ı yeniden bir araya getirmek için Gopi ile birlikte hareket edecek. Kokila ise bu durumdan habersiz kalacak ancak gelini ile oğlunun bir şeyler çevirdiğini anlayıp onları göz takibinde tutacak. Ahem ise akşam hep birlikte sinemaya gidebileceklerini Modi ailesinin diğer bireylerine söyleyecek. Bu teklife en çok Kokila şaşıracak. Masum dizisi son bölüm özeti tanıtımı olan Masum 19 Temmuz özeti fragmanı yayına girdi. Kanal 7’nin günlük dizisi Pazar günü yayınlanacak yeni bölümü ile devam edecek.

MASUM DİZİSİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ TANITIMI İZLE – MASUM 119. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ KANAL 7

Masum dizisi yeni bölüm özeti tanıtımı olan Masum 119. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin son bölümünde Rashi ile Jigar’ın arasını düzeltmek isteyen Gopi ile Ahem, Kokila’nın dikkatini çekecek. Rashi ise Jigar ile yakın olmak için tüm fırsatları değerlendirecek. Masum dizisinin son bölümü saat 16.10’da ekranlarda yerini alacak.

Yorumlar (0)