Masum yeni bölüm fragmanı 309. Bölüm özeti izle 25 Ocak Pazartesi Kanal 7

Masum Hint dizisi 309. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti olan 25 Ocak 2021 Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

TV - Magazin 24.01.2021, 17:45

Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri kaldığı yerden aynı heyecanla devam ediyor. Masum yeni bölüm fragmanı 309. Bölüm özeti olan 25 Ocak 2021 Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıma sunuldu. Dizinin merakla beklenen 309. Bölümünde Vivan Paridi’yi kaçıracak ve bir yerde saklayacak. Gopi ise hastaneden çıktıktan hemen sonra Paridi’yi bulabilmek için harekete geçecek. Paridi’nin babası da kızının bulunabilmesi için Gopi’ye yalvaracak. Paridi ise bir fırsatını bulup kamyonla kaçmaya çalışacak ancak Rada onun önüne çıkacak ve Vivan ile birlikte Paridi’nin kaçmasını engelleyecek. Jigar da Gopi’nin planına yardım edip Vivan’ın nerelere gittiğini ve neler yaptığını öğrenmeye çalışacak. Gopi’nin planının en büyük destekçileri ise Ahem ile Kokila olacak. Tüm Modi ailesi bireyleri Vivan’ı destekler görünecek ve ona iyi davranacaklar. Gopi ise Paridi’nin eşyalarını Vivan’a verip bunları artık istemediklerini dile getirecek. Daha sonra ise Vivan’ın izini sürüp Paridi’ye ulaşacaklar. Modi ailesinin Paridi’yi kurtarıp kurtaramayacağı sorusu ise 309. Bölümde yanıt bulacak.

Masum yeni bölüm fragmanı 25 Ocak Pazartesi özeti izle

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 25 Ocak 2021 Pazartesi tanıtımı ekranlardaki yerini aldı. Dizinin son bölümünde Gopi, Vivan’ın suçlarının ortaya çıkması ve Paridi’nin zarar görmeden kurtulması için bir plan yapacak. Modi ailesi de bu planında Gopi’ye destek verecek.

Masum 309. Bölüm özeti son bölüm fragmanı izle Kanal 7

Masum 309. Bölüm özeti fragmanı olan son bölüm tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Dizinin 309. Bölümünde Gopi, Modi ailesinin de desteği ile Vivan’ın izine ulaşacak ve ona Paridi’yi götürdüğü sırada engel olmaya çalışacak. Ahem ve Gopi kalabalığın içine karışacak ve Vivan’ın kendilerini tanımaması için kılık değiştirecek. Paridi’yi gören Gopi, hemen harekete geçecek.

Yorumlar (0)