Masum yeni bölüm fragmanı 313. Bölüm özeti izle 29 Ocak Cuma Kanal 7 Rada’nın sinsi planı

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Masum Hint dizisi 313. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti olan 29 Ocak Cuma tanıtımı ekranlardaki yerini aldı.

TV - Magazin 28.01.2021, 17:20 28.01.2021, 17:33

Masum yeni bölüm fragmanı 313. Bölüm özeti olan Masum 29 Ocak 2021 Cuma tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya sayfaları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Yayınlandığı günlerde Hint dizisi severleri ekran başına kilitleyen ve büyük bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle takip edilen Masum dizisinin 313. Bölümünde Rada nihayet doğuracak. Rada, evden kaçmanın planlarını yapmaya başlayacak. Kokila ise bebek için bir bakıcı bulacak ve onu eve çağıracak. Evden gitmek için sinsi planlar hazırlayan Rada, bebekle yakından ilgileniyormuş numarası yapmaya başlayacak. Kokila ise Rada’nın hareketlerinden şüphelenip ona güvenmemeye devam edecek. Eve bakıcının geleceğini öğrenen Rada, bakıcıyı kendi safına çekmek için ona yalan söyleyecek. Evdekilerin kendisine çok kötü davrandığını söyleyip, evden kaçması gerektiğini dile getirecek. Rada, evden kaçmak için bakıcının da kendisine yardım etmesini isteyecek. Bakıcının cevabı ise 313. Bölümde ortaya çıkacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle 29 Ocak Cuma

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 29 Ocak Cuma tanıtımı yayına girdi. Dizinin son bölümünde Urmila, ayağının uyuştuğu numarasını yapıp Kinjal’den yardım isteyecek. Kinjal ise Daval’in herkesin kendi işini kendisi görmesi gerektiği kuralını hatırlatıp yardım talebini reddedecek. Kinjal, Modi ailesinin yanına gitmek için hazırlanırken, Daval ise onu durduracak ve gitmesine izin vermeyecek.

Masum 313. Bölüm fragmanı özeti izle son bölüm Kanal 7

Masum 313. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 313. Bölümünde Rada’nın bebeği dünyaya gelecek. Kokila, Rada’nın bir süreliğine bebeğinin yanında kalmasına izin verecek. Rada ise sinsi planlarına devam edecek.

Yorumlar (0)