Masum yeni bölüm fragmanı 329. Bölüm özeti izle 14 Şubat Pazar

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 14 Şubat 2021 Pazar tanıtımı olan Masum 329. Bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 13.02.2021, 17:45

Masum yeni bölüm fragmanı 329. Bölüm özeti olan Masum 14 Şubat Pazar tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 329. Bölümüne Mansi’nin isyanı damga vuracak. Herkese rest çeken Mansi, ailedeki herkesin yalancı olduğunu söyleyip, kimseyle konuşmak istemediğini kaydedecek. Hetal ise Mansi’yi tersleyecek ve Modi ailesinin yalancı olmadığını söyleyecek. Mansi, Ahem’in onu sevmemesinden şikayet edecek. Mira ile Vidya ile konuşup Mansi’nin sözlerini ona iletecek. Mira, tüm bu problemlerin sebebi olarak Gopi’yi işaret edecek. Vidya ise annesine toz kondurmayacak ve Gopi’nin bu süreçte bir şey yapmadığını ona hatırlatacak. Mira ise o anlarda bir adamla konuşup onu oradan kovacak. Vidya da onun kiminle konuştuğunu görmeye çalışacak. Masum dizisinin yeni bölümünde Mansi bir süre sonra Mira ile konuşmak için harekete geçecek ancak Mira onunla konuşmayacağını dile getirecek. Mansi bunun üzerine, Modi ailesindeki herkesin kibrinin çok yüksek olduğunu düşünecek. Masum dizisinin 329. Bölümünde Mira dışarı çıkıp bir aracın içinde bulunan bir adamla konuşacak ve ondan kendisini rahatsız etmemesini isteyecek. Tolu ve Molu ise o sırada motorla geziniyor olacaklar ve Mira’yı görecekler. Araçtaki adamın Mira’yı rahatsız ettiğini düşünüp hemen o tarafa hareket edecekler ancak taksi hemen uzaklaşacak. Tolu ve Molu, Mira ile konuşup bir sorun olup olmadığını anlamaya çalışacak. Mira ise kardeşleri tersleyecek. Masum dizisi yeni bölümü Pazar günü saat 16.00’da dizi severlerle buluşacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masum dizisinin 329. Bölümünde Baa’nın kocası için anma töreni yapılacak. Ahem, tören için evde olmayacağını söylerken, törenin tapınakta yapılacağı anlaşılacak. Tören sırasında Mansi de Ahem’in yanına oturmaya çalışacak ancak bunda başarısız olacak. Mira o sıralarda kim olduğu bilinmeyen adamla yeniden konuşacak. Vidya ise onları görecek ve Mira’ya adamın kimliğini soracak. Mira ise yalan söyleyip, adamın kendisine sadece adres sorduğunu kaydedecek.

Masum 329. Bölüm fragmanı özeti izle 14 Şubat Pazar

Masum dizisi 329. Bölüm fragmanı özeti olan 14 Şubat Pazar tanıtımı yayına girdi. Dizinin yeni bölümünde Mira, törenin yapıldığı yere geri geldiğinde ise Ahem’in yanında Gopi’yi görecek ve bu duruma çok şaşıracak. Öfkelenen Mansi’yi ise Kinjal yatıştıracak ve ona yeni bir planı olduğunu hatırlatacak. Mansi ise Kinjal’i tersleyip onun fikirlerine ihtiyacı olmadığını söyleyecek. Ahem’in haklı olduğunu söyleyen Mansi, onun Mumbai’ye gitmesi gerektiğini söyleyecek. Paridi ise bu sözleri duyup Gopi ile paylaşacak.

Yorumlar (0)