Masum yeni bölüm fragmanı 332. Bölüm özeti izle 17 Şubat Çarşamba Kanal 7

Masum Hint dizisi 332. Bölüm fragmanı özeti olan 17 Şubat 2021 Çarşamba Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 16.02.2021, 17:44

Masum yeni bölüm fragmanı 17 Şubat Çarşamba tanıtımı olan Masum 332. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Masum Hint dizisinin 332. Bölümünde Paridi ve Kokila tüm gerçekleri anlatacak. Rada’nın yaptığı kötülükleri, Gopi’nin Raşi bebeği kurtarmak uğruna neleri göze aldığını ve Gopi’nin yaşadığı talihsizlikleri çocuklara anlatacaklar. Özellikle Tolu ve Molu yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık duyup önce Paridi’den, sonra ise Gopi’den özür dileyecekler. Mira anlatılanlara inanmayacak. Vidya ise annesinin yanında olacak. Kinjal ve Mansi’nin yaptığı planlar ellerinde patlayacak. Masum dizisinin 332. Bölümünde Mansi, Gopi’nin Rada’yı Ahem için öldürdüğünü, kendisini de öldürebileceğini söyleyip çocukları yönlendirmeye çalışacak. Mansi, Vidya’nın Gopi’yi affetmemesi için her yolu deneyecek ve kapıyı hızlıca kapatacak. Kapının üzerinde yer alan elektrik kabloları ise çarpmanın etkisi ile dışarı çıkacak. Vidya, tellerin annesine değeceğini görüp onu hemen telden uzaklaştıracak. Masum dizisinin yeni bölümünde Gopi, Vidya’nın kendisine anne dediğini duyacak ve bu kelimeyi bir kez daha söylemesini isteyecek. Vidya ise Gopi’den özür dileyecek ve gerçeği bilmediğini söyleyip, bundan sonra Kokila ve onunla olacağını dile getirecek. Daha sonra ise Ahem’e neden Gopi’yi 10 yıldır kendilerinden mahrum bıraktığını sorup babasına kızacak. Ahem ise Gopi’nin ailesini kendi ailesinden daha çok önemsediğini söyleyip, bu yüzden uzak tuttuğunu söyleyecek. Vidya ise buna inanmayacak ve Gopi için yaptığı kartı verip, yüzleşmeye utandığını kaydedecek.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle – Masum 17 Şubat Çarşamba fragmanı özeti oku

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 17 Şubat 2021 Çarşamba fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin yeni bölümünde Kokila, Ahem’den Gopi’yi tekrar kabul etmesini ve ailesini tamamlamasını isteyecek. Vidya da Kokila’nın bu sözlerine destek verecek. Mira gelecek ve Gopi’nin Vidya’yı kandırdığını kaydedecek ve Ahem’in bu istekleri reddetmesini isteyecek. Ahem de Mira’nın yanında olacağını dile getirecek.

Masum 332. Bölüm fragmanı özeti izle – Masum son bölüm özeti fragmanı oku Kanal 7

Masum 332. Bölüm fragmanı özeti olan Masum son bölüm özeti fragmanı ve tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 332. Bölümünde Vidya, Mira’nın Gopi’den nefret etmesinin tek sebebinin Ahem olduğunu söyleyecek ve Mira’yı ikna etmeye çalışacak. Gopi ise Mira ile yalnız olarak tapınağa gitmek isteyecek. Mansi, Mira’nın yanına gidip birlikte alışveriş yapacaklarını kaydedecek. Daha sonra ise Gopi, Mira’nın peşine düşecek.

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (1)
Yağmur aydin 2 yıl önce
Dizinizi ilk bölümünden beri izliyorum çok güzel bir dizi gerçekler