Masum yeni bölüm fragmanı 333. Bölüm özeti izle 18 Şubat Perşembe Kanal 7

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 18 Şubat 2021 Perşembe özeti olan Masum 333. Bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı.

TV - Magazin 17.02.2021, 17:49

Masum yeni bölüm fragmanı 18 Şubat 2021 Perşembe özeti olan Masum 333. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint yapımın hesaplarından paylaşıma açıldı. Hint dizisinin merakla beklenen 333. Bölümünde Gopi, Mira’yı takip edip bir gece kulübüne girecek. Ona bir adamın dokunduğunu görüp adamı tokatlayacak. Mira ise Gopi’ye bağırmaya başlayacak. Daha sonra Gopi’yi itekleyecek ve Gopi kulübün penceresinden aşağı düşüp yaralanacak. Masum’un 333. Bölümünde Ahem, Gopi’yi hemen hastaneye götürecek. Doktor ise onun ameliyat olmazsa ölebileceğini dile getirecek. O sırada Modi konağında da gerginlik artacak. Paridi, Kinjal ile Mansi’nin planlarını ortaya çıkaracak. Kayıt altına aldığı görüntüleri Modi ailesine izletecek. Herkes bu duruma çok şaşıracak. Mira, Mansi’yi arayıp evin dışına çağıracak. Onu gelişmelerden haberdar edecek ve erkek arkadaşını tokatladığı için Gopi iteklediğini ve binadan düştüğünü, durumunun ise kritik seviyede olduğunu dile getirecek. Urmila bu konuşmaları duyup ikisini de dövecek. Jigar ise Kokila’nın bir şey duymaması için çabalayacak. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde Hetal, Mansi’ye tokat atacak ve Ahem ile Gopi’yi asla ayıramayacağını söyleyecek. Hetal, Mira’ya da kızacak. Kinjal ise planların boşa gittiğini söyleyip, Mansi’yi yalnız bırakacak. Masum Hint dizisinin 333. Bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 15.20’de dizi severlerin beğenisine sunulacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin son bölümünde Gopi ameliyata girmeden hastanenin elektrikleri kesilecek. Doktor Ahem’i başka bir hastaneye yönlendirecek. Kinjal, Hetal ve Paridi de hastaneye gelecekler. Gopi ameliyata alınacak. Kokila ise bir şeylerin yanlış olduğunu sezecek ve Modi konağına gitmek isteyecek.

Masum 333. Bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti izle

Masum 333. Bölüm fragmanı 18 Şubat Perşembe özeti yayınlandı. Dizinin 333. Bölümünde Kokila, Gopi’nin durumunu öğrenecek ve hastaneye koşacak. Ahem’i orada gören Kokila, ona hesap soracak. Gopi’nin tüm dertlerinden kurtulması için en iyi yolun ölmesi olacağını söyleyecek. Gopi’nin son durumu Masum dizisinin 333. Bölümünde izleyicilerle buluşacak. Hint dizisinin yeni bölümünde Kokila’nın sözleri diziye damga vuracak.

Yorumlar (1)
Burcu kaya 8 ay önce
Özetini yazdığınız için tesekkurler