Masum yeni bölüm fragmanı 335. Bölüm özeti izle Kanal 7 Masum 20 Şubat Cumartesi

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint dizisi Masum 335. Bölüm fragmanı özeti olan 20 Şubat 2021 Cumartesi Masum yeni bölüm özeti tanıtımı yayınlandı.

TV - Magazin 19.02.2021, 17:47 19.03.2021, 13:31

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 20 Şubat Cumartesi Masum 335. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin son bölümünde Gopi, Mira ile konuşmakta ısrar edecek. Bunun üzerine Mira ile yalnız kalacak. Gopi, Mira’yı affettiğini dile egtirecek. Mira ise böyle bir durumu bile kullandığını, Mansi ev Vidya’yı da kandırdığını, fakat kendisini asla kandıramayacağını kaydedecek. Mira, Gopi’yi yenmek için kendi oyunlarını oynayacağını dile getirecek. Modi ailesi ise Gopi’nin ağladığıı görüp bunun nedenini öğrenmeye çalışacak. Mira bir anda farklı bir karaktere bürünüp sanki Gopi ile barışmış gibi yapacak. Gopi de durumu bozmamak için, Mira’nın kendisinden özür dilediğini Modi ailesine söyleyecek. Masum dizisinin 335. Bölümünde Kokila’nın Ahem’e olan nefreti devam edecek. Kokila, Ahem’in aşkının sahte olduğunu söyleyecek. Vidya ise babasının gözlerinde aşk gördüğünü kaydedecek. Paridi ise Ahem’in Gopi için dua ettiğini hatırlatacak. Ancak Kokila fikrini değiştirmeyecek ve Gopi’nin ölümle mücadele ettiği anlarda yapılan aşk itirafının anlamsız olduğunu dile getirecek. Ahem ise hatasını düzeltmek için çabalayacağını söyleyecek. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde Ahem, Gopi’ye yeni sözler verecek. Kokila ise Ahem’e artık itimat edebileceğini, gözlerindeki sevgiyi gördüğünü dile getirecek. Mira, tüm bu gelişmeleri yakından takip edip sinirlenecek ve oradan uzaklaşacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin yeni bölümünde Mira, Sanskar ile görüşecek. Gopi’nin herkesi kandırdığını ona anlatacak. Vidya ise Sanskar’ı görüp, Mira’dan uzak durmasını, Ahem’in ondan hoşlanmadığını, Mira ile birlikte görürse kötü şeyler olacağını söyleyecek. Daha sonra Ahem dışarı çıkacak ve Sanskar hemen saklanacak.

Masum 335. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum 335. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin 335. Bölümünde Gopi nihayet evine geri dönecek. Gopi büyük bir mutluluk yaşarken, ailesini yeniden bir araya getirdiği için çok mutlu olduğunu söyleyecek. Mira ise Gopi’ye sarılır gibi yapıp, bu mutluluğu yok edeceğini kaydedecek. Paridi bu sırada Kinjal ile konuşacak ve Kokila’nıne ve geleceğini, o yüzden eşyalarını toplamasını isteyecek. Kinjal ise bunu kabul etmeyeceğini söyleyecek.

Masum 20 Şubat Cumartesi özeti fragmanı izle

Masum dizisi 20 Şubat Cumartesi özeti fragmanı ekranlara geldi. Dizinin Cumartesi günü saat 16.00’da yayınlanacak yeni bölümünde Kokila, Urmila’nın evindeki eşyalarını toplayacak. Urmila ise onun gitmesine engel olmaya çalışacak. Kokila daha sonra doktor ile konuştuğunu, Urmila’nın hafızasının yerine gelmesi için ona elektrik vereceklerini dile getirecek. Daha sonra Urmila’yı sandalyeye bağlayıp elektrik kablosunu yaklaştıracak. Urmila ise deli olmadığını, yalan söylediğini kaydedecek.

Yorumlar (0)