Masum yeni bölüm fragmanı 336. Bölüm özeti izle Masum 21 Şubat Pazar fragmanı

Masum Hint dizisi 336. Bölüm fragmanı özeti olan 21 Şubat 2021 Pazar Masum yeni bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 20.02.2021, 17:50

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 21 Şubat Pazar özeti olan Masum 336. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı. Dizinin 336. Bölümünde Gopi ve Kokila Modi konağına geri dönecekler. Kokila, Urmila’dan ayrılmakta zorlanacak. Kokila ve Gopi daha sonra Kinjal’in kendi evine gitmesini isteyecek. Kinjal ise Gopi’ye karşı bir plan yapacak ancak bu açığa çıkacak ve Kokila’dan tokadı yiyecek. Kinjal, Mira ile işbirliği yaptığını söyleyince Ahem Mira’ya kızacak. Mira ise Gopi’yi hiçbir zaman affetmeyeceğini dile getirecek. Masum dizisinin 336. Bölümünde Daval, Kinjal’i Modi konağından alıp eve götürecek. Karşısında Kinjal’i gören Urmila ve oğlu ise büyük şaşkınlık yaşayacak. Dizinin ilerleyen sahnelerinde ise Mira ortalıktan kaybolacak. Ahem onu arayacak ancak bulamayacak. Mira’nın kapının önünde olduğu ve ciple gelen 4 kişi tarafından kaçırıldığı kısa sürede anlaşılacak. Masum dizisinin yeni bölümünde Tolu ve Molu motorları ile, Ahem ve Jigar ise araçla Mira’yı kaçıranların peşine düşecek ancak kaçıranlar izlerini kaybettirecek. Daha sonra Ahem ve diğerleri Modi konağına geri dönecekler. Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severler ile buluşan dizinin 336. Bölümü Pazar günü saat 16.00’da ekranlarda olacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Gopi, Mira’nın kurtarılmasını isteyecek ve telefonu çalacak. Serserilerin başındaki adam Mira’nın ellerinde olduğunu, polise haber vermeleri durumunda ise onu öldüreceklerini söyleyecek. Ahem ise telefonu kapatırken polise haber vereceğini dile getirecek. Gopi, bunu yapmayacaklarını söyleyecek. Kokila ise kapıda bulunan kameralara bakmalarını isteyecek.

Masum 336. Bölüm özeti fragmanı izle

Masum 336. Bölüm özeti fragmanı olan son bölüm tanıtımı yayınlandı. Dizinin 336. Bölümünde kamera kayıtları incelenecek. Mira’yı erkek arkadaşı Sanskar’ın kaçırdığı ortaya çıkacak. Vidya ise onları uyardığını ancak Mira’nın kendisini dinlemediğini dile getirecek.

Masum 21 Şubat Pazar özeti fragmanı izle

Masum 21 Şubat Pazar özeti fragmanı yayına girdi. Hint dizisinin Pazar günü yayınlanacak 336. Bölümünde Ahem, gelişmelerden kendisini haberdar etmediği için Vidya’ya kızacak. Kokila ise Sanskar ile Mira’nın ortak tanıdıkları olup olmadığını öğrenmeye çalışacak. Vidya, Saloni adında birinden söz edecek. Modi ailesi Mira’nın izini bu sayede bulacak.

Masum dizisi Ahem Modi kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, son hali, dini nedir?

Yorumlar (1)
Güzel 6 ay önce
Masum çok güzel bir dizi