Masum yeni bölüm fragmanı 337. Bölüm özeti izle Masum 22 Şubat Pazartesi fragmanı

Kanal 7’de günlük yayınlanan Hint dizisi Masum 337. Bölüm özeti fragmanı olan 22 Şubat Pazartesi Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı izleyicilerle buluştu.

TV - Magazin 21.02.2021, 17:49

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 22 Şubat Pazartesi özeti olan Masum 337. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Hint dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı. Büyük bir merakla yeni bölümü beklenen Hint dizisinin 337. Bölümünde Modi konağındakiler Mira’yı bulmak için büyük çaba gösterecek. Aile üyeleri, Mira’ya yakın olan Sanskar’ın onu kaçırabileceğinden şüphe duyacak. Ahem ise kısa sürede onu yakalayıp eve getirecek ve dövmeye başlayıp Mira’nın yerini soracak. Diğer aile üyeleri de Sanskar’ı dövmeye başlayacak ancak Sanskar, olayla bir ilgisinin olmadığını kaydedecek. Kısa süre sonra ise Mira evi arayacak ve kendisini kaçıranların başkaları olduğunu, olayın Sanskar ile ilgisi olmadığını dile getirecek. Ahem ise Sanskar’ı bırakacak. Masum dizisinin yeni bölümünde Modi konağına bir paket gelecek ve içinden kesik bir parmak çıkacak. Herkes bunun Mira’nın parmağı olduğunu düşünüp korkuya kapılacak. Mira’yı kaçıranlar ise telefonla arayacak ve parmağın gerçek olmadığını söyleyip, yine polise gitmeleri halinde bu kez gerçek bir parmak göndereceklerini söyleyecekler. Mira’yı kaçıranlar yüklü bir fidye isteyecekler ve bunu Gopi’nin getirmesini söyleyecekler. Gopi ise parayla birlikte buluşma yerine gidecek. Gopi’yi Kokila ile Vidya da takip edecek. Gopi Mira’yı görecek ve kaçıranlara seslenip önce Mira’nın bırakılmasını isteyecek. Adam ise hem parayı hem de Mira’yı alacağını söyleyip parayı Gopi’nin elinden almaya çalışacak. Gopi direnecek ancak başarısız olacak. Adam parayı alıp, Mira ile birlikte kaçacak. Masum Hint dizisinin 337. Bölümü Kanal 7 ekranlarında Pazartesi günü yayınlanacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle

Masum yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Sanskar, Modi konağına elinde paralarla gelecek. Mira’nın kurtulması için yardım etmek istediğini kaydedecek. Tam o anlarda yüzü maskeli biri Mira’nın odasına girip pasaportunu alacak. Ancak gürültü çıkarınca Kokila hemen gidip müdahale edecek ancak hırsızı elinden kaçıracak.

Masum 337. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 337. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Hint dizisinin 337. Bölümünde Vidya, Sanskar’ın ayağındaki yarayı görecek ve onun Mira’yı kaçıran kişi olduğunu anlayıp herkese bunu söyleyecek. Sanskar ise hemen evden kaçacak. Daha sonra ise Sanskar ve Mira bir yerde buluşacaklar. Kaçırılmanın oyun olduğu anlaşılacak. Eve giren hırsızın da Mira olduğu ortaya çıkacak.

Masum 22 Şubat Pazartesi özeti fragmanı izle

Masum 22 Şubat Pazartesi özeti fragmanı yayına girdi. Hint dizisinin son bölümünde Modi ailesi de Sanskar’ı takip edecek ve Mira’ya ulaşacak. Mira’nın kötü bir karaktere sahip olduğunu hep birlikte görecekler. Mira ise kötü planlarını sürdüreceğini dile getirecek.

Yorumlar (0)