Masum yeni bölüm fragmanı 338. Bölüm özeti izle 23 Şubat Salı Mira yakalandı

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint dizisi Masum 338. Bölüm fragmanı özeti olan Masum 23 Şubat Salı özeti fragmanı yayınlandı.

TV - Magazin 22.02.2021, 17:58

Masum yeni bölüm fragmanı 23 Şubat Salı özeti olan Masum 338. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin heyecanla beklenen 338. Bölümünde Mira’nın izi bulunacak. Modi ailesi hep birlikte Mira’nın peşine düşecek. Mira ve Sanskar’ı düğün elbiseleri içinde görüp büyük şaşkınlık yaşayacaklar. Takip edildiklerini anlayan Mira ve Sanskar yeniden kaçmaya başlayacak. Daha sonra Sanskar paraları da alıp araçtan inecek ve orman yolundan gideceğini söyleyecek. Mira’yı ise polisler durduracak. Modi ailesi bireyleri Mira’yı aramaya devam edecekler ve sonunda onu bulacaklar. Mira ise Sanskar’ın nerede olduğunu anlamaya çalışacak. Gopi, Mira’nın eve gelmesini isteyecek. Mira ise ona bağırmaya başlayınca Ahem’den tokadı yiyecek. Mira kötü sözlerine devam edince Ahem yine tokat atmak için hamle yapacak ancak Gopi onu durduracak. Masum Hint dizisinin yeni bölümünde Ahem’in telefonuna gelen mesajı Kokila okuyacak. Sanskar, Mira ile evlenmeyeceğini, paralar için teşekkür ettiğini ve polise haber vermeleri halinde Mira’yı karalayacağını yazacak. Mira ise bu mesajla birlikte bağırmaya başlayacak. Daha sonra ise Modi evine gitmeye karar verecek. Mira, herkes tarafından ihanete uğradığını söyleyecek. Çocukluğundan bu yana acılar çektiğini söyleyen Mira, Mansi’nin bile onları terk ettiğini kaydedecek. Sanskar’ı çok sevdiğini söyleyen Mira, onun da terk ettiğinden söz edecek. Masum dizisinin 338. Bölümünde Gopi ile Paridi arasında Raşi yüzünden gerginlik çıkacak. Raşi’yle ilgilenmediği için Paridi’ye kızan Gopi, onun daha ilgili olmasını isteyecek. Paridi ise sessizliğini koruyacak.

Masum yeni bölüm fragmanı izle

Masum yeni bölüm fragmanı dizi severler ile buluştu. Dizinin 338. Bölümünde Sanskar, polis tarafından yakalanacak ve çok dayak yiyecek. Ahem ve Jigar da karakola gidecekler. Sanskar Ahem’i görünce kendisini kurtarması için yalvaracak.

Masum 338. Bölüm özeti fragmanı izle Kanal 7

Masum 338. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı ve izleyicilerin beğenisine sunuldu. Hint yapımının yeni bölümünde polis, ellerinde kanıt olmadığından dolayı Sanskar’ı daha fazla tutamayacaklarını ancak Mira’nın şikayetçi olması durumunda içeride tutmaya devam edebileceklerini söyleyecek. Jigar ise Sanskar’ı kendilerinden uzaklaşması şartı ile affetmeyi önerecek.

Masum 23 Şubat Salı özeti fragmanı izle

Masum 23 Şubat 2021 Salı özeti fragmanı yayınlandı. Dizinin Salı günü saat 15.20’de ekranlara gelecek son bölümünde Ahem, Sanskar’a ailesinden uzak durması şartı ile serbest bırakılacağını söyleyecek. Sanskar ise bunu büyük bir sevinçle kabul edecek. Ahem ve Jigar oradan uzaklaşırken Sanskar sırıtacak.

Yorumlar (0)