Masum yeni bölüm fragmanı 339. Bölüm özeti, Masum 24 Şubat Çarşamba özeti

Masum Hint dizisi 339. Bölüm fragmanı 24 Şubat Çarşamba özeti olan Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı.

TV - Magazin 23.02.2021, 17:27

Masum yeni bölüm fragmanı 24 Şubat Çarşamba özeti olan Masum 339. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masum Hint dizisinin 339. Bölümünde Sanskar, tencere satıcısı kılığında Modi evine girecek. Mira’nın odasına gizlice girip ağzını kapatan Sanskar, Modi ailesi tarafından yakalandığı, dövüldüğü ve polise teslim edildiği için onun yanına gelemediğini söyleyecek. Daha sonra evden ayrılacak. Mira ise bunun doğru olup olmadığını anlamak için Vidya’yla konuşmaya çalışacak ancak Kokila araya girecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Ahem, Gopi’ye 50 milyonluk makbuzu verecek. Mira ise bunu görüp paranın Sanskar’a ait olduğunu kaydedecek. Mira’nın sözlerine sinirlenen Ahem onu odasına gönderecek. Mira ise Gopi ile Ahem’e bir oyun oynamak için harekete geçecek. Mira’nın dışarıda biriyle buluşacağını duyacaklar ancak Mira’nın plastik bir mankenle konuştuğunu anlayıp daha da sinirlenecekler. Masum dizisinin 339. Bölümünde Mira problem üretmeye devam edecek. Özellikle Gopi ve Ahem’e hakaretlerini sürdürecek. Kokila ise bu duruma izin vermeyeceğini söyleyip onu odasına kilitleyecek. Masum dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümü Çarşamba günü yayınlanacak.

Masum yeni bölüm fragmanı izle

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Dizinin son bölümünde Gopi, Mira’ya verilen cezanın ağır olduğunu düşünerek Kokila’yı bu kararından vazgeçirmeye çalışacak. Kokila Gopi’yi de susturacak ve Mira’nın cezayı hak ettiğini söyleyecek. Gopi daha sonra Jigar’dan da destek görecek ancak Kokila Mira’ya yemek bile verilmeyeceğini söyleyecek.

Masum 339. Bölüm özeti fragmanı izle

Masum 339. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint dizisinin yeni bölümünde Gopi, Mira’nın affedilmesi için Ahem’den yardım isteyecek ve Kokila’nın bu konuda aşırıya gittiğini söyleyecek. Ahem ise annesinin haklı olduğunu Gopi’ye söyleyip ona yardım etmeyeceğini dile getirecek.

Masum 24 Şubat Çarşamba özeti fragmanı izle

Masum 24 Şubat Çarşamba özeti fragmanı paylaşıma sunuldu. Dizinin 339. Bölümünde Mira, odasında da uslu durmayacak. Duvarlara hakaretler yazacak. Modi ailesi sabah Mira’nın odasına gittiğinde duvardaki hakaretleri görecek. Mira ise gece yapacak bir şey olmadığı için duvara yazılar yazdığını kaydedecek.

Masum dizisi Ahem Modi kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)