Masum yeni bölüm fragmanı 340. Bölüm özeti izle 25 Şubat Perşembe

Masum dizisi 340. Bölüm fragmanı yeni bölüm özeti olan Masum 25 Şubat 2021 Perşembe özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 24.02.2021, 17:54

Masum yeni bölüm fragmanı 25 Şubat Perşembe özeti olan Masum 340. Bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıldı. Hint dizisinin 340. Bölümünde Kokila’nın Mira cezası devam edecek. Mira, Modi konağında ev işleri yapacak. Paridi, Raşi’yi her fırsatta azarlamayı sürdürecek. Onun evdeki varlığından rahatsız olacak ve dışlayacak. Sinirli bir tavır içinde olan Paridi, sonunda Mira’ya patlayacak. Raşi ise Paridi’nin onu neden sevmediğini anlayamayacak ve çok üzülecek. Paridi daha sonra Raşi’nin kendisini huzursuz ettiğini söyleyip onu evden kovacak. Gopi ise bu cümleleri duyacak ve Paridi’ye kızıp yanlış yaptığını kaydedecek. Masum dizisi 340. Bölümünde Mira, Paridi’nin Raşi’ye olan tavırlarından dolayı zaafını çözecek ve bu durumu kullanıp Paridi’den intikam almak isteyecek. Mira’nın tehlikeli planından dolayı Raşi yaralanacak. Masum dizisi yeni bölümü Perşembe günü izleyicilerle buluşacak.

Masum yeni bölüm fragmanı

Masum yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masum dizisinin yeni bölümünde Mira, Raşi’yi depoya kilitleyecek. Raşi depoda bulunan camların üstüne düşmesi ile yaralanıp yere düşecek. Tüm Modi ailesi ne olduğunu anlamaya çalışırken Paridi anahtarın kendisinde olduğunu söyleyecek. Mira ise Raşi’yi oraya kilitleyenin Paridi olduğunu söyleyecek. Öfkeden deliye dönen Jigar, Paridi’ye kızacak.

Masum 340. Bölüm fragmanı özeti

Masum 340. Bölüm fragmanı özeti yayına girdi. Mira’nın tehlikeli planı Masum dizisinin 340. Bölümünde ekranlara gelecek. Mira, Raşi üzerinden Paridi’yi çok zor bir durumda bırakacak.

Masum 25 Şubat Perşembe özeti fragmanı

Masum 25 Şubat Perşembe özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint yapımının 340. Bölümünde Modi konağında işler karışacak.

Masum dizisi oyuncuları isimleri ve dinleri nedir?

Yorumlar (0)