Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle 15 Şubat Pazartesi Masum 320. Bölüm özeti fragmanı oku Kanal 7

Masum Hint dizisi 320. Bölüm fragmanı özeti olan 15 Şubat 2021 Pazartesi Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 14.02.2021, 17:44

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 320. Bölüm fragmanı özeti 15 Şubat Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının hesaplarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Büyük bir ilgiyle takip edilen Hint yapımının 320. Bölümünde Mansi, Ahem’in artık onu sevmediğini ve istemediğini düşünüp öfke nöbeti geçirecek. Kendisine odasına kilitleyen Mansi kimse ile konuşmak istemeyecek. Mira, Mansi ile konuşmaya çalışacak ancak bunda başarısız olacak. Ahem de duruma müdahale edecek ve Mansi ile konuşmaya çalışacak. Mansi ise Ahem’i tersleyip gitmesini söyleyecek. Ahem’in çok değiştiğini söyleyen Mansi, büyükbabanın duasında onun yanında Gopi’nin oturduğunu hatırlatacak. Masum Hint dizisinin 320. Bölümünde Ahem, kendisini Mansi’ye affettirmek için elinden geleni yapacak. Modi konağına giden Ahem, Mansi’nin bundan sonra konakta kalacağını Kokila’ya söyleyecek. Kokila ise Ahem’in bu hareketine şaşıracak. Mansi’nin konağa geldiğini gören Paridi bütün emeklerinin boşa gittiğini düşünmeye başlayacak. Daha sonra Ahem, Mansi ile birlikte Urmila’nın evine gelecek. İkiliyi yan yana gören Gopi ise yıkılacak. Tüm bunlara dayanamayan Gopi, Mansi’nin karşısına çıkıp onunla savaşacağını söyleyecek. Mansi’nin cevabı ise Masum Hint dizisinin yeni bölümünde izleyicilerle buluşacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle – Masum 15 Şubat Pazartesi özeti fragmanı tanıtımı oku

Masum Hint dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 15 Şubat 2021 Pazartesi özeti fragmanı ve tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya mecraları aracılığı ile paylaşıma sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Ahem, Mansi’yi Gopi ile birlikte kaldıkları eve getirecek. Gopi ise artık susmayacağını söyleyip Mansi’ye savaş açacak.

Masum 320. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 – Masum son bölüm özeti tanıtımı oku

Masum 320. Bölüm fragmanı özeti olan Masum son bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. 3 Mayıs 2010 ile 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Hindistan’da yayınlanan ve orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Hint dizisinin devam dizisi de daha sonra çekildi ve Hint dizisi severleri ile buluştu. Masum dizisinin başrollerinde Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila), Mohammad Nazim (Ahem) ve Vandana Vithlani (Urmila) rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Vishal Singh (Jigar), Firoza Khan (Kinjal) ve Swati Shah (Hetal) isimleri var.

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)