Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7, Hint Masum dizisi son bölüm fragmanı özeti yayında

Hindistan yapımı olan ve ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Masum Hint dizisinin yeni bölüm fragmanı (son bölüm özeti) ekranlara geldi.

TV - Magazin 04.06.2020, 17:10 04.06.2020, 17:34

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri her gün yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her gün saat 16.10’da dizi severlerle buluşan Masum dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum son bölüm fragmanı özeti ile yayına girdi. Masum dizisinin 5 Haziran 2020 Cuma günü yayınlanacak olan 75. bölümünde yine seyircileri ekran başına kilitleyecek olaylar yaşanacak. Dizideki gerilim özellikle son haftalarda daha da tırmanışa geçti ve Urmila ile Rashi’nin Gopi’ye kötülükleri artarak devam ediyor. Gopi’nin konakta söz sahibi olmaması için sürekli olarak sakar ve beceriksiz bir kadın olarak görülmesi gerektiğini söyleyen Urmila, Rashi’yi de bu konuda motive etmeye ve Rashi’nin Gopi’ye yeni kötülükler yapmasına yol açıyor. Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya dizisi Hindistan’da yayınlandığı süreçte önemli izlenme rakamlarına erişen ve birçok ödülün de sahibi olan bir yapım oldu. Ülkemizde ilgiyle izlenen İkimizin Yerine adlı Hint dizisinin bitmesinin ardından başlayan Masum dizisinin yeni ve son bölüm fragmanı ile özeti detayları ortaya çıktı.

MASUM YENİ BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ YAYINDA

Masum dizisinin 5 Haziran 2020 Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümü öncesinde Masum yeni bölüm fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Oyuncuları arasında Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel isimlerinin yer aldığı ve Modi ailesinin konağında geçen olaylar üzerine kurgulanan Hint dizisi Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen yapımları arasına girdi.

MASUM DİZİSİ SON BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ EKRANLARDA

75. bölümü ile ekranlarda olacak olan Masum dizisi son bölüm fragmanı özeti izleyicilerle buluştu. Ailesi öldükten sonra dayısı tarafından büyütülen Gopi’nin öyküsünde, Modi ailesinin evine gelin olan 2 kuzenin hikayesi Kanal 7 ekranlarına taşınıyor. Her gün izleyicilerle buluşmaya devam eden Hindistan yapımı dizi yeni bölümleri ile ekranlarda yer alıyor.

Yorumlar (0)