Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 Masum 331. Bölüm fragmanı özeti oku 16 Şubat Salı

Masum Hint dizisi 331. Bölüm fragmanı özeti olan 16 Şubat 2021 Salı Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 15.02.2021, 17:49

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan 16 Şubat 2021 Salı Masum 331. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Hint yapımının 331. Bölümünde Mansi, Ahem’le birlikte kalmaya başlayacak. Kokila ise bu durumda evdeki işleri yapmasını söyleyecek ve Mansi temizlik yapmaya başlayacak. Gopi’nin kızları ile Jigar’ın oğulları ise Gopi’nin geçmişini araştırmaya başlayacak. Kinjal ve Mansi, çocukları yönlendirerek onların geçmişin sırlarını açığa çıkarmasını sağlayacak. Çocuklar önce küçük Raşi hakkındaki gerçekleri öğrenecek. Daha sonra Gopi’nin kayıp yıllarını görecekler. Sonunda ise Vidya, Rada’nın mektubunu bulacak ve ortalık karışacak. Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint yapımı Masum dizisinin 331. Bölümünde Vidya, mektubu Mira’ya gösterecek ve okumasını isteyecek. Mektupta Rada’nın yalanları yer alacak. Çocuklar, Gopi’nin Rada’yı öldürdüğünü ve hapishanede uzun yıllar kaldığını öğrenecekler. Tolu ve Molu bu duruma inanmayacak. Vidya ise hapishaneye gideceğini ve gerçekleri öğreneceğini söyleyecek. Masum dizisinin yeni bölümünde Kinjal Mansi’yi arayacak ve sahte mektuptan dolayı tebrik edecek. Daha sonra kızlar Gopi’ye hesap soracaklar. Tolu ve Molu da Gopi’ye o güne kadar inandıklarını ancak şimdi bunun yerini nefretin aldığını kaydedecekler. Kokila ise bu gelişmeler karşısında dayanamayacak ve bilgilerin eksik ve yanlış olduğunu söyleyip, Gopi’nin suçlanmaması gerektiğini, onun eşsiz bir anne olduğunu dile getirecek. Masum Hint dizisinin 331. Bölümü Salı günü saat 15.20’de ekranlarda olacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle – Masum 16 Şubat 2021 Salı özeti fragmanı oku Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti olan Masum 16 Şubat 2021 Salı özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde Kokila, Ahem’den gerçekleri anlatmasını isteyecek. Gopi ise herkesi susturacak ve Rada’yı kendisinin öldürdüğünü, bu yüzden hapiste yattığını anlatacak. Çocuklar eve dönecek ve Gopi gözyaşlarına boğulacak.

Masum 331. Bölüm fragmanı özeti izle – Masum son bölüm özeti fragmanı oku

Masum 331. Bölüm fragmanı özeti olan Masum son bölüm özeti fragmanı ekranlara geldi. Hint dizisinin 331. Bölümünde Mansi, Kinjal’i arayıp Gopi’den kurtulduklarını söyleyecek. Kinjal ise Mansi’ye iyi kadın rolüne bürünmesi gerektiğini söyleyecek. Vidya’nın Gopi’ye olan inancının yok olduğunu hatırlatacak.

Masum dizisi kaç yılında çekildi, nerede çekildi?

Yorumlar (0)