Masum yeni bölüm özeti fragmanı izle 28 Haziran Pazar tanıtımı oku Masum 97. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7

Masum son bölüm özeti fragmanı olan Masum 28 Haziran Pazar fragmanı özeti (97. Bölüm fragmanı) Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

TV - Magazin 27.06.2020, 17:43

Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 97. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı ve izleyicilerle buluştu. Masum’un yeni bölümünde Rashi Gopi’yi kandırıp televizyonu açmasını sağlayacak. Daha sonra ise kapının arkasına saklanıp olacakları izleyecek. Kokila, Gopi’nin televizyon izlediğini görünce ona çok kızacak ve kendi iptal ettiği aboneliği onun nasıl yeniden başlatabileceğini soracak. Gopi ise Rashi’nin derslerini televizyon takip edebileceği bilgisini verdiğini söyleyecek. Diğer taraftan Daval, Kinjal’e artık daha fazla çalışması gerektiğini, çünkü daha çok para kazanmaları gerektiğini söyleyecek. Kinjal ise Daval’a, dükkanı 24 saat açık tutsa bile aynı parayı kazanacağını söyleyecek. Masum son bölüm özeti fragmanı olan Masum 28 Haziran Pazar fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Kanal 7 ekranlarında saat 16.10’da başlayacak dizinin yeni bölümü yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI VE TANITIMI İZLE

Kanal 7’nin çok izlenen Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde Ahem, Kinjal’ın reklamının yayınlandığı kanala giderek para teklif edecek ve reklamların artık yayınlanmamasını isteyecek. Kanal çalışanları ise Ahem’in tavrından dolayı ona tepki gösterecek. Fragmanın bir sonraki sahnesinde ise Ahem’in kavga ettiği ve yüzünde yaralar olduğu görülüyor. Gopi, Ahem’in tedavisini bizzat yapacak.

MASUM 97. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ İZLE KANAL 7

Masum 97. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıma açıldı. Kanal 7’nin günlük olarak yayınlanan Hindistan yapımı Masum dizisinde Modi ailesi konağında geçen olaylar ekranlara taşınmaya devam ediyor. Gopi ve Rashi’nin başrolde olduğu yapım her gün saat 16.10’da başlıyor.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI OKU

Kanal 7 televizyonunda her gün yayınlanan Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı yayına girdi. Birbirine tamamen zıt karakterde olan 2 kuzenin öyküsünün anlatıldığı dizi, masumiyetin hırsla harmanlandığı yapım sloganı ile ekranlara geliyor.

MASUM 28 HAZİRAN PAZAR FRAGMANI ÖZETİ İZLE

Masum 28 Haziran Pazar fragmanı özeti izleyicilerin beğenisine sunuldu. Oyuncu kadrosunda Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel isimlerinin yer aldığı yapımda Gopi’nin dram dolu yaşam öyküsü izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)