Masum yeni bölüm özeti fragmanı izle oku 23 Haziran Salı Masum 93. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7

Masum son bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran Salı fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 22.06.2020, 17:56

Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 93. Bölüm fragmanı özeti ekranlardaki yerini aldı. Masum’un 93. Bölümünde Gopi ölümle burun buruna gelecek. Gopi’nin kaçırılacağı son bölümde büyük heyecan yaşanacak. Urmila ile Rashi’nin telefon diyalogları ise kaldığı yerden devam edecek. Masum son bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran Salı fragmanı özeti yayına girdi. Modi ailesinin gelini olan Gopi’nin dram dolu öyküsü Kanal 7 ekranlarında her gün saat 16.10’da yayınlanmaya devam ediyor.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM 93. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ

Masum dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 93. Bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen Hint yapımı dizisinin yeni bölümünde Gopi büyük bir tehlikenin içine girecek. Gopi’nin akıbeti 93. Bölümde ortaya çıkacak.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM 23 HAZİRAN SALI FRAGMANI ÖZETİ

Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Masum 23 Haziran Salı fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in başrolde olduğu Masum dizisi her gün yayınını sürdürüyor.

Yorumlar (0)