Milli koşucumuz Survivor Elif nereli, boyu kaç? Survivor Elif Gören kimdir?

Türkiye Atletizm Milli Takımı’nda yer alan milli koşucumuz Survivor Elif Yıldırım Gören’in hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi ve boyu ortaya çıktı.

TV - Magazin 18.05.2020, 19:44
Milli koşucumuz Survivor Elif nereli, boyu kaç? Survivor Elif Gören kimdir?

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Ünlüler Takımı’nda yer alan, Türkiye Atletizm Milli Takımı’nda olan ve 400 metre engelli koşuların şampiyonu olan Elif Yıldırım Gören’in hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi ve boyu merak ediliyor. Survivor Elif Gören kimdir? Survivor Elif nereli? Survivor Elif’in boyu kaç? Sorularına yanıt aranıyor. Survivor’ın genel puan sıralamasında Aycan Yanaç’ın ardından altıncı sırada yer alan ve birebir oyunlarda 66 oyun kazanıp 46 oyun kaybeden Elif Yıldırım Gören’in yaşamına dair notlar haberimizde cevap buluyor.

SURVİVOR ELİF GÖREN KİMDİR?

Survivor Ünlüler Takımı yarışmacısı Elif Yıldırım Gören 1990 Bursa İznik doğumludur. Atletizm sporunda kariyerini geliştiren ve 400 metre engelli koşularında uzmanlaşan Elif Yıldırım Gören, 2012 yılında yapılan Yaz Olimpiyatları’na katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olarak hafızalara kazınmıştı. ENKA Spor Kulübü üyesi olan Elif Yıldırım Gören evlidir.

Survivor Aycan kimdir, boyu kaç? Survivor Aycan nereli, kaç yaşında? Survivor Aycan Yanaç kaç kilo?

Elif Yıldırım Gören

SURVİVOR ELİF NERELİ?

Survivor 2020’de mücadeleyi sürdüren Elif Gören İznik Bursalıdır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Elif Yıldırım Gören, yarışmanın en ciddi isimleri arasında yer alıyor.

SURVİVOR ELİF’İN BOYU KAÇ?

Survivor 2020 yarışmacısı Elif Yıldırım Gören’in boyu 170 cm’dir. Survivor’a 59 kilo katılıp 50 kiloya düşen Elif Yıldırım Gören 2015, 2016, 2017 ve 2018 yılında Balkan Şampiyonası’na 400 metre engelli yarışında katıldı ve 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

Survivor Mert kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, dizileri

Elif Yıldırım Gören

Yorumlar (0)