Müge Anlı nereli, Müge Anlı kimdir nerelidir, aslen nereli, memleketi

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hazırlayıp sunan Müge Anlı’nın aslen nereli olduğu, memleketi, hayatı ve kim olduğu soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 04.07.2020, 16:52
Müge Anlı nereli, Müge Anlı kimdir nerelidir, aslen nereli, memleketi

ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve büyük bir ilgiyle izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hazırlayıp sunan gazeteci ve sunucu Müge Anlı’nın aslen nereli olduğu, memleketi, hayatı ve kim olduğu araştırılmaya devam ediyor. Müge Anlı nereli? Müge Anlı kimdir nerelidir? Müge Anlı aslen nereli, memleketi neresi? Sorularının yanıtları bulundu. 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Müge Anlı yay burcudur ve 1.64 cm boyundadır. 46 yaşında olan Müge Anlı’nın önceki evliliğinden 1 kızı bulunuyor. 2017 Yılında 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Gündüz Kuşağı Programı” ödülünü alan Müge Anlı, 2006-2008 yılları arasında Dobra Dobra programını hazırlayıp sunmuş, 2010 ve 2011 yılları arasında ise Mektubunuz Var adlı programı hazırlayıp sunmuştur. 2008 yılından bu güne Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hazırlayıp sunan Müge Anlı, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Konukları ile sürekli gündem olan ve adli vakaları çözdüğü, katilleri ortaya çıkardığı anlarla ünlenen Müge Anlı’nın kim ve nereli olduğuna dair detaylar haberimizde cevap buluyor.

MÜGE ANLI KİMDİR NERELİDİR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sürdüren Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yüksek lisans yapan Müge Anlı, televizyon hayatına magazin haberleri ile başladı. Magazinci Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra adlı magazin programını sunan Müge Anlı, daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan programa Pakize Suda ile birlikte devam etti. 2008 yılında ATV’de kendi adı ile program yapmaya başlayan Müge Anlı, önemli cinayetleri aydınlattığı programlar ile ekranlara damga vurdu.

MÜGE ANLI ASLEN NERELİ?

İstanbul’da doğan gazeteci ve sunucu Müge Anlı aslen Edirnelidir. Kırım Tatarı olan Müge Anlı İstanbul’da doğup büyümüştür.

Yorumlar (0)
12°
açık
Namaz Vakti 23 Kasım 2020
İmsak 06:29
Güneş 07:55
Öğle 13:03
İkindi 15:39
Akşam 18:01
Yatsı 19:22