Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Mutluluk Zamanı filminin çekildiği yer, hangi adada çekildi, hangi filmin uyarlaması ve hangi yıl çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 09.05.2021, 16:34 19.06.2021, 14:04
Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Mutluluk Zamanı filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi, oyuncuları kim, ne zaman kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Yapımcısı Metin Namlıses ve Berna Akpınar olan filmin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin senaryosunu ünlü oyuncu Buğra Gülsöy ve Ali Erkan Ersezer yazdı. Filmin başrollerinde ise Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt var.

Mutluluk Zamanı filmi komedi romantik türleri ile ekranlara geliyor ve 114 dakika sürüyor. Vizyonda kaldığı süre boyunca 571 bin 488 kişi tarafından izlenen film 7 milyon 46 bin 505 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Filmde, kusursuz bir hayata sahip olan Mert ile heykeltıraş Ada’nın yollarının kesişmesi konu ediliyor.

bayi toplantısı filmi nerede çekildi kaç yılında

Mutluluk Zamanı filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

TV8 kanalında yayınlanan Mutluluk Zamanı filmi 2017 yılında çekildi. Eğlenceli film 9 Kasım 2017 tarihinde vizyona girerek sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Mutluluk Zamanı filmi nerede çekildi?

Mutluluk Zamanı filmi İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Heybeliada’da çekildi. Heybeli Ada olarak da bilinen ada, Adalar ilçesinin 5 mahallesinden biridir ve adalar arasında en büyük ikinci adadır. Filmin çekimleri 2,34 kilometrekare bir alana sahip olan Heybeliada’da gerçekleşti.

ekşi elmalar filminin yayla sahneleri nerede çekildi ne zaman

Mutluluk Zamanı filmi oyuncuları Ada kim?

  • Barış Arduç - Mert
  • Elçin Sangu - Ada
  • Cengiz Bozkurt - Tarık
  • Dila Bayrak
  • Levent Öktem
  • Nazlı Kar
  • Kerem Hakan İlçin

görümce filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)