Nasipse Olur filmi nerede çekildi oyuncuları kim konusu ne zaman kaç yılında çekildi?

TV ekranlarında yayınlanan Nasipse Olur filmi nerede çekilmiştir, çekildiği şehir, oyuncu kadrosu, hikayesi ve hangi yıl çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 22.07.2021, 19:35 22.07.2021, 19:40
Nasipse Olur filmi nerede çekildi oyuncuları kim konusu ne zaman kaç yılında çekildi?

Televizyon ekranlarında izleyici ile buluşan Nasipse Olur filminin çekim detayları merak ediliyor. Nasipse Olur filmi nerede çekildi, oyuncuları kim? Nasipse Olur filmi ne zaman kaç yılında çekildi, konusu ne? Sorularının yanıtları aranıyor. Romantik komedi türü ile çekilen ve yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı’nın oturduğu filmin başrollerinde Algı Eke, Burak Sevinç ve Nur Sürer ile Hakan Bulut var. 1 saat 48 dakika olan Türk filmi Greenart Group tarafından çekildi. Hayatında kısa süre içinde birçok olumsuz gelişmeye maruz kalan Günfer’in ve bu kötü günlerin şahidi olan Gökhan’ın hikayesi izleyicilerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak. Senaryosunu Barış Başar’ın yazdığı Nasipse Olur filminin çekildiği şehir, oyuncu kadrosu, hikayesi ve hangi yıl çekildi sorusu yanıt buldu.

NASİPSE OLUR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Televizyon ekranlarında yayınlanan Nasipse Olur filmi Sinop’ta çekildi. Filmin çekimleri için Sinop şehrinin farklı noktalarında çekim setleri kuruldu.

gelmiş geçmiş en iyi diziler listesi yabancı türk yerli

NASİPSE OLUR FİLMİ NE ZAMAN KAÇ YILINDA ÇEKİLDİ?

Nasipse Olur filmi 2019 yılında çekildi. Romantik komedi türündeki film 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi.

NASİPSE OLUR FİLMİ KONUSU NE?

Küçük kasabasında büyük hayaller kuran Günfer’in hayatı peş peşe gelen felaketlerle alt üst oluyor. Günfer, kahramanım dediği babasını kanserden kaybediyor, bu şoku atlatamadan amcasının kumar borcu yüzünden ekmek fırınlarına mafya dadanıyor. Evlilik hayalleri kurduğu Yaşar ise onu anlatıyor. Bu dertlerin üstesinden gelmek için mücadele eden Günfer’in imdadına ise Gökhan yetişiyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

NASİPSE OLUR FİLMİ OYUNCULARI KİM?

  • Algı Eke
  • Burak Sevinç
  • Nur Sürer
  • Hakan Bulut
  • Yeşim Dalgıçer
  • Ünal Yeter
  • Aşkım Kapışmak

7. koğuştaki mucize filmi nerede çekildi kaç yılında

Yorumlar (0)